Отговори
  • Мнения: 4 068
Мацки дайте рамо моля!
Дъщеря ми вече е на 1,6 години и аз си възвърнах предишната фигура навсякъде освен в областта на корема и талията. Давай идеи за упражнения, кремове и всякакви такив, с които да си прибера още малко корема и да стегна кожата. Също и упражнения за талията ако знаете ги споделете.
Мислех да си взема и колан за след раждане, но не знам дали не съм закъсняла вече. Мислите ли, че колана би ми свършил работа? Освен всичко друго разбира се. Идва пролет и лято и до лятото съм решила да съм съвсем във форма.

# 1
  • Мнения: 6 607
Е,записвам се и аз за темата,че имам същия проблем.

# 2
  • Мнения: 2 152
И аз съм така...Супер тънки крачета и въобще навсякъде слаба, ама имам корем и талия никаква.Да се оплача на бюст 90 и ханш 91см. имам талия 70см #Crazy #CrazyЕгаси...

Правя яко коремни преси ама ефект няма почти.Стяга се самия корем, но отстрани паласките стоят.Някой казват да въртя обрач, но аз не мога newsm78
Май на фитнес с треньор ще е най-ефикасно.Но от къде пък време за фитнес.Оффф Sick

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Въртене на обръч; бавно е, но ефикасно.
Изисква постоянство. От раз ефект няма.

# 4
  • Мнения: 2 926
И аз се записвам - корема винаги ми е бил проблем #Cussing out

# 5
  • Мнения: 630
И аз съм така...Супер тънки крачета и въобще навсякъде слаба, ама имам корем и талия никаква.Да се оплача на бюст 90 и ханш 91см. имам талия 70см #Crazy #CrazyЕгаси...

Правя яко коремни преси ама ефект няма почти.Стяга се самия корем, но отстрани паласките стоят.Някой казват да въртя обрач, но аз не мога newsm78
Май на фитнес с треньор ще е най-ефикасно.Но от къде пък време за фитнес.Оффф Sick
Е, аз и с фитнес не мога да си намаля талията. Близо 6 години след раждането е с 10 см. повече от преди, а килограмите са приблизително същите. Сигурно оперативни корекции само ще ми решат проблема, но не съм сигурна, че белезите са по-красиви от 10 см. в повече. Имаше резултат някакъв временен с Абдошока на Биотерм, но не мога да го ползвам до безконечност. Сменям разни стягащи мазила, но той е най-силно действащ.

# 6
  • Мнения: 1 540
Аз от скоро правя таебо вкъщи - Billy Blanks Ab Boot Camp. Има линк към файл за даунлоудване някъде във форума. Само два пъти съм правила тренировките и още няма ефект, разбира се, но упражненията са съсредоточени в областта на корема и ханша точно. Много е готино, усещаш как "любовните дръжки" се натоварват  Simple Smile
Това препоръчвам аз, смятам да тренирам честичко, за да се "самонадъхвам"  Peace

Успех на всички (и на мен самата..  Embarassed) в борбата с коремчето и талийката  Hug

# 7
  • Мнения: 2 926
Аз от скоро правя таебо вкъщи - Billy Blanks Ab Boot Camp. Има линк към файл за даунлоудване някъде във форума. Само два пъти съм правила тренировките и още няма ефект, разбира се, но упражненията са съсредоточени в областта на корема и ханша точно. Много е готино, усещаш как "любовните дръжки" се натоварват  Simple Smile
Това препоръчвам аз, смятам да тренирам честичко, за да се "самонадъхвам"  Peace

Успех на всички (и на мен самата..  Embarassed) в борбата с коремчето и талийката  Hug
Ако можеш да изровиш линка и да ни го дадеш, ще бъда много благодарна  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 151
Въртене на обръч; бавно е, но ефикасно.
Изисква постоянство. От раз ефект няма.
Обръча наистина помага.Пробвала съм. Успех!  bouquet

# 9
  • Мнения: 81
Кардио! Колкото и да правиш упражнения за стягане на мускулите, ако си имаш слой тлъстина там нищо няма да се види. Трябват ти силно натоварвене за да израходиш мазнините, комбинирано с упражнения концентрирани в тази област. Каране на колело, гребане, катерене всичко помага.

Много важно е какво ядеш и колко ядеш. Най-хубаво е няколко пъти по - малко.  Това за съжаление е една от най-трдунате за стягане част в женското тяло.

# 10
  • Мнения: 1 540
Аз от скоро правя таебо вкъщи - Billy Blanks Ab Boot Camp. Има линк към файл за даунлоудване някъде във форума. Само два пъти съм правила тренировките и още няма ефект, разбира се, но упражненията са съсредоточени в областта на корема и ханша точно. Много е готино, усещаш как "любовните дръжки" се натоварват  Simple Smile
Това препоръчвам аз, смятам да тренирам честичко, за да се "самонадъхвам"  Peace

Успех на всички (и на мен самата..  Embarassed) в борбата с коремчето и талийката  Hug
Ако можеш да изровиш линка и да ни го дадеш, ще бъда много благодарна  bouquet

Не можах да намеря точно този линк, явно темата е била стара и вече я няма...
Но пък намерих тази тема, в която има линкове с упражнения -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=51186.msg944833#msg944833


Дано да ви е било полезно!!!  Hug

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 23:20 от rorrr

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Айде и аз в редиците на коремосвалящите. Моя корем е стегнат (самия мускул като го пипна си е твърд), проблема е отгоре и паласките. Както ми е корема като боцна с пръст отгоре има един ужасен, лигав, набръчкан, сланинест слой! Правех коремни преси (напоследък ме домързява), но тази лой си стои  #Cussing out лИбовните дръжки и те - та и аз в хора на питащите - как за бога да се отърва от тая мазна гадост?

# 12
  • Мнения: 81
Да ви кажа аз как го стегнах моя. Има какво да се желае, но едва от  няколко месеца съм се концентрирала върху тая област.

Аз ходя всеки ден в залата, но май е по-добре през ден за да може организма да се възстанови.
60-70 минути кардио. Обикновено бягама около 5-6 километра, това са около 30 минути. След това 20 минути  гребане  и после около 20 минути каране на колело. Всичко това го правя за да си стопя мазнините.

Самите упражнения за мускулите си ги знаете. Традиционите коремни преси, три сета по 20. Вариации на коремни преси с извиване в кръста. Пак толкоз. Изобщо нагледно могат да се видят голям брой упражнения в мрежата. Трудно е за обяснение.

Избягвам да ям мазно. Това е адски важно.

Успех иска се страшно много постоянство и свободно време. Не искам да ви разочаровам но никакви колани и кремове няма да помогнат. Крема е за гладка кожа вероятно, но да ти стегне корема забравете.

Извинете ме за многословието.

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Яко коремни преси и втриване всеки ден на гелове за отслабване!  Peace
Аз много отслабнах, корем нямам никакъв и съм кльощава отвсякъде вече, ама талията ми си е 70 см без грам тлъстина, ей това не го разбирам аз!  #2gunfire

# 14
  • Мнения: 11 505
И аз съм така...Супер тънки крачета и въобще навсякъде слаба, ама имам корем и талия никаква.Да се оплача на бюст 90 и ханш 91см. имам талия 70см #Crazy #CrazyЕгаси...

Правя яко коремни преси ама ефект няма почти.Стяга се самия корем, но отстрани паласките стоят.Някой казват да въртя обрач, но аз не мога newsm78
Май на фитнес с треньор ще е най-ефикасно.Но от къде пък време за фитнес.Оффф Sick
кръц-кръц аз имам същите мерки.Много е кофти наистина.Ще следя темата.

Общи условия

Активация на акаунт