Помощ - зъби

  • 1 120
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,преди 2 нощи детето ми вдигна температура 38 градуса и беше супер неспокойна.През деня почна акане през 1/2 час.След обстоен преглед от лекар той не установи нищо тревожно...След което дупето й се подсече ужасно и болезнено Cry.На долния венец се виждат 2 бели точки и тя непрекъснато си вре ръцете и въобще всичко което докопа да гризе  ThinkingТя е на 5 месеца,мислех си че още ни е рано за зъби но... Shocked
Моля споделете при вас как беше,имахте ли подсечено дупе и температура -какви други симптоми за зъби мога да очаквам ooooh!
Благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 120
Според мен това са симптоми на някаква вирусна инфекция по -скоро,а не преки симптоми на никнещи зъби.Връзката е,че детето е с отслабен имунитет по това време.Когато няма видими причини за температура и разтройство,педиатрите се оправдават с никнещи зъби. А иначе при всяко дете май е различно..Мартин доста се поти и пие много вода по време на никненето на зъбките,подсечено дупе също..но не съм сигурна дали е точно от това..може от храна да е.Един лекар беше казал,че за нито едно детско страдание причината не може да са никнещи зъби Peace

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
подсечено дупе никога не е имал; чувала съм от други мами, че при тях е имало такъв момент;
температура е вдигал - особено, когато никнеха кътниците.
имаше моменти, в които не искаше да яде, а налиташе само на течности - това пак беше свързано с периода на никнене на зъбките.

# 3
  • Мнения: 1 680
Даа имахме подсечено дупе и леко разстройство, но температура не са ми вдигали.
Племеничето ми пък нямаше тези симптоми, а вдигаше темпетатура като пробиваше венеца.
Така, че е различно при децата, важното е да изолирате грип или настинка.

# 4
  • Мнения: 1 771
При всяко дете е различно. Много деца вдигат Т. и им се подсичат дупетата и е възможно при вас това да са симптомите за първите зъбчета. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт