Отговори
  • Мнения: X
Каква е тази луда страст на маминките да нахлуват в спалнята на порастналото си 20-30 годишно синче, докато той е вътре с жена /си/?  newsm78
Тази "екстра" присъства във всички теми за свекърви тук, чувала съм го и от повечето си приятелки. Независимо дали живеят с родителите на мъжа или само гостуват за една вечер, мама не може да се сдържи да не нахлуе рано сутрин, късно вечер или направо посред нощите.
Когато аз станах "официална приятелка" преди 5 години, "мама" /знаейки че в момента съм там/ на няколко пъти си влезе при нас без да почука и ни свари под чаршафите  Embarassed  Embarassed  Embarassed След което синът и сложи резе на вратата на стаята си и като напънеше бравата 2-3 пъти, тя започваше да вика и нарежда отпред какво иска и да стои, докато той не се покаже  Mr. Green
Никога не е било нещо важно, обикновено искаше нещо да и се запише на дискета /в 11 вечерта/ . Да пита как точно да намаже филийките му  Mr. Green Или да разбере "само ли е Жорето"  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 220
 Sick Не мога да си го представя.  Sick Моята свекърва още от първия ден винаги е чукала, а дори е избягвала да тръси сина си точно тогава за каквото и да било.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Благодаря на Бога, че когато с мъжа ми се събрахме, той отдавна не живееше с родителите си Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 866
Да ти кажа честно мен също това ме втрещява! Тук във форума за първи път чух за тази практика. Моята свекърва дори не мога да си я представя да направи такова нещо, сигурна съм че и в нейните представи това си е шокиращо точно колкото и в моите. Иначе се сещам за един случай с майка ми. Бяхме у нашите с мъжа ми точно преди сватбата ни. И на сутринта рано-рано чувам майка ми чука на вратата и ме моли да я пусна в спалнята, където спяхме. Честно казано майка ми също няма такива навици и веднага й казах да влезе, защото си мислех, че наистина трябва нещо доста сериозно да е станало, за да го направи. И така излезе -оказа се, че ни бяха откраднали колата  ooooh! И майка ми горката 1 час се чудила как да влезе в спалнята да ни каже...И чакала, чакала и накрая се престрашила, все пак 2 дни преди сватбата се оказваме с мъжа ми без кола - причината си беше достатъчно уважителна.  Grinning

Явно тези женици и на тях им е тежко, сигурно имат много важни причини да нахлуват така. Знаеш ли какво им е и на тях на сърцето!  Joy

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
За моята мога книга да напиша,
но чак такива простотии не е вършила милата  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 959
Благодаря на Бога, че когато с мъжа ми се събрахме, той отдавна не живееше с родителите си Mr. Green
И при нас е така,а когато сме в майкини тя винаги чука на вратата и се извинява ,че безпокои

# 6
  • Мнения: 3 423
Не мога да си представя за какво говориш.
Никога не ми се е случвало. Пък гола не съм грозна.

# 7
  • Мнения: 7 723
Кажи й другия път да ти донесе питие,
а сутрин да заповяда със закуска и кафе  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 680
Като се усамотявахме като гаджета, моята бъдеща тогава винаги решаваше да пуска пералня и ни чукаше да отворим да събере мръсните дрехи Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 7 723
Като се усамотявахме като гаджета, моята бъдеща тогава винаги решаваше да пуска пералня и ни чукаше да отворим да събере мръсните дрехи Joy Joy Joy

 hahaha

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Хах, че аз точно така се запознах със свекъра, ние на гости у тях, спим, той си влезе най-спокойно, добре, че поне потниче имах на себе си  Embarassed
Или пък пак като сме нощували в "гостната", през нея се минава за да се стигне до стая-склад, и там свекървата пък и трябваше нещо рано сутринта, за още един случай се сещам, спяхме в хола този път и свекърът се изтъпанчи по долни гащи да каже лека нощ Shocked Е за тях може да е нормално, но аз несвикнала с такива гледки се чудех къде да зяпам Embarassed Embarassed Embarassed
То май и оттогава не сме оставали да нощуваме там, винаги се оправдавам, че в непознато легло не мога да спя нормално Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 295
То си е до възпитание, не до свекърви. Моята на етажа не си позволява да влезе, а камо ли в спалнята ни - и съвсем не съм й взела страха. Просто културни хора

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не ми се е случвало от свекър и свекърва,но племенника ми е нахълтвал при нас като живеехме в майкини (той беше 5-6 г.)

# 13
  • Мнения: 1 152
Въпреки многото недостатъци на моето свеки, никога не си е позволявала такива изцепки. В това отношение е много тактична. Между другото това в още по-голяма степен се отнася и за моите родители. Няма случай, в който да са направили такова нещо. Дори изобщо не ни притесняват, когато сме сами в спалнята, въпреки че не живеем с тях и доста рядко им гостуваме.

# 14
  • Мнения: 990
Веднага след като се оженихме ,се отделихме и живеехме сами.Преди това съм оставала у тях, но никога не са нахлували в стаята ,без да почукат.

Общи условия

Активация на акаунт