ЧАЙ ОТ ЛИПА, МАЩЕРКА - МОЖЕ ЛИ НА 3 МЕСЕЧНО БЕБЕ? И ЗА ОРИЗОВАТА КАША ВЪПРОС.

  • 5 056
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
 [size=7ptБЕБКАТА МИ Е НА 3 МЕСЕЦА,НА СМЕСЕНО ХРАНЕНЕ. ИЗЦЕДЕН СОК Й ДАВАХ 5 ДНИ И СПРЯХ,ЗАЩОТО МИСЛЯ, ЧЕ ОЩЕ Е РАНО[/size].МОГА ЛИ ДА Й ДАВАМ ЧАЙ ОТ ЛИПА ИЛИ МАЩЕРКА? И ДА ВИ ПИТАМ - ОРИЗОВАТА КАША КОЙ МЕСЕЦ МОЖЕ ДА СЕ ДАДЕ  И ТРЯБВА ЛИ ПРЕДИ ТОВА БЕБЕТО ДА Е ПРИЕМАЛО СОКЧЕТА? БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 1
  • Мнения: 5 760
Тази тема вече я дискутирахме. Моля прегледайте я! За чай от липа и мащерка е рано. Можете да давате чай от анасон, копър, лайка.

# 2
  • Мнения: 1 483
Не мога да разбера защо е рано,като има чай на ХИПП с лайка,мащерка и липа и си пише,че е за бебета след 2-ри мес,значи едно бебе на 3 мес може да го пие

# 3
  • Мнения: 832
Не мога да разбера защо е рано,като има чай на ХИПП с лайка,мащерка и липа и си пише,че е за бебета след 2-ри мес,значи едно бебе на 3 мес може да го пие

Защото мисля, че този на Хип е съобразен с това, че е за бебета. Сигурно има някаквя разлика от обикновения.

# 4
  • Мнения: 2 922
Не мога да разбера защо е рано,като има чай на ХИПП с лайка,мащерка и липа и си пише,че е за бебета след 2-ри мес,значи едно бебе на 3 мес може да го пие

Защото мисля, че този на Хип е съобразен с това, че е за бебета. Сигурно има някаквя разлика от обикновения.

Точно затова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт