Бременност и изневяра ,моля спешен съвет

  • 5 355
  • 50
  •   1
Отговори
здравейте, пиша като  анонимна, макар че  съм част от този форум и много ви харесвам всички.Проблема е че съм бременна и за втори път разбирам , че мъжа ми си има връзка с по млада и сигурно по готина от мен.Първия път не бях сигурна дали е имало секс, сега съм, разбрах го преди малко случайно,не съм от тия жени дето проверяват телефони и смс-и и следят, дали сме си свобода и разтичаме уж на доверие.Ама доверие явно няма.Първия път поговорихме , уж обеща че няма да се повтори, залитнал в няква свалка, сега това родължава  от лятото поне значи преди д а забременея, ужасявам се че по време на бременоста сме спали заедно и да не ми е лепнал нещо,макар че след това се изследвах и изследванията са ок.Усещам от известно време отчуждение, опитах  сразговор, изчаквах търпеливо, не помогна, отдадох го на бремеността ми,макар че не мрънкам, карам я леко.Какво да  направя  сега, дайте съвет че няма да мога да спя цяла нощ от мислене , толкова ми е тъжно.благодаря ви , че споделих с вас, каквото и да ми напишете. Embarassed Tired

# 1
сори за темата видях че има такава а аз се повтарям......

# 2
  • Мнения: 1 771
Не знам какъв съвет да ти дам. Знам, че безкрайно много ти съчуствам за положението в което си. Не знам да ли ще има полза от разговор.
Искам да те попитам: ти понякакъв начин променила ли си се към него и във взаимоотношенията си скъм него? Мисля си с това поведение той какво търси и какво очаква занапред. Мисля, че е важно да разбереш на какво се дължи поведението му.
Лесно може да се зачеркне една връзка, ако нещо е оцеляло и може да се спаси пробвай докато е рано, защото колкото навлиза повече в близост с "другата" толкова повече ти ще си наранената и това на теб ще се отрази най много. Да не говорим колко огорчена от поведението му може да бъдеш и как би се отразило и на самочувствието ти.

А такива въпроси като по хубава, по умна, по млада, по . . ., по. . . винаги ще има. Запази себе си. Ти го дължиш преди всичко за себе си, а после на детето което носиш в себе си.    
А за умна не знам дали е толкоз умна, че да се хване с женен мъж.  Аман от жени които не подбират и се хващат със женени мъже, извинявайки се с това, че брака на любовника им бил приключил.  

Желая ти всичко добро. Пази себе си и детето и доколкото е възможно се щади от това което ти предстои. Успех.

# 3
  • Мнения: 1 111
 На всеки може да се случи някога да прегреши.Не се измъчвай и не си разваляй семейството само заради това.Просто му кажи, че знаеш и че ти е много мъчно от случилото се.Скандали не ти препоръчвам да му вдигаш, покажи, че си разстроена и наранена. Мисля, че това трябва да му окаже някакво въздействие, още повече че си бременна.Но преди всичко не отписвай семейството си!Късмет ти желая!

# 4
мерси за подкрепата, ами не смятам да вдигам скандали, аз  усещах че има охладняване и разговаряхме преди 1 мес. ама нямаше ефект , предложих да прекарваме повече време заедно, да търсиме общи нови интереси, но той си имал сега хоби и не с е  отказва от него, и няма заради мен да се откаже, аз сега съм се била усетила,когато той си намерил хоби и му било интересно, ясно ми е вече какво е хобито, сега измисли някакво пътуване на което иска да ходи сам с преспиване, беше ходил преди и явно там се е случило нещо, не можех да си представя че такъв мъж -добър  и както казват "з а  ример,"може да постъпи така, особено сега, и особено след като уж сме се разбрали да си казваме всичко,да не се лъжеме и следим. Сега ще го попитам след няколко часа се прибира от работа как смята д а    я караме и направо не знам какво д а правя, предния път обеща че няма да се повтаря сега направо нямам 'план Б' както се казва.А съм в стадий на бременнстта когато аборт е невъзможен, а и тя -другата е информирана за  мен и състоянието ми .направо не знам какво да мисля #Crazy

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Мила, съвет немога да ти дам...Просто те прегръщам  Hug

# 6
  • Мнения: 2 220
Как може точно в този момент да постъпва така... Все пак носиш неговото дете, а той не показва, че го интересува състоянието ти... Много мъчно ми стана. Нямам представа какво да те посъветвам, изобщо не мога да предположа и аз какво бих направила, ако изпадна в същата ситуация...
Пожелавам ти всичко да се развие по най-добрия за теб начин!!!

# 7
  • Мнения: 990
Ще се въздържа от съвет , защото ситуацията е прекалено деликатна и решението трябва да го вземеш ти самата.Иначе като коментар ще кажа ,че е постъпил и постъпва отвратително. А бременността ти планувана ли беше?  Надявам се нещата да се наредят по най-добрия за тебе и детето начин  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Незнам защо толкова се толерира прошката в тези моменти - един път простено, втори път, като си и бременна....аз не бих го изтърпяла. Но това съм си аз. В името на семейството никога не бих търпяла такъв човек. Напротив - в името на децата си бих го изритала. Сигурно го обичаш и не ти се иска да се разделите - иначе не би искала съвет тук, а щеше да го изгониш просто.....но съветът ми е да му кажеш, че знаеш всичко. Дори не знам как успявате да се въздържате и да не казвате нищо в такива моменти. Точно това дава сила на наглите мъже да си правят каквото си искат.
Пожелавам ти това да му е последото залитане и да се оправят нещата при вас.  bouquet

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз хванах мъжа ми с смс-и лятото - бях бременна а смс-ите датираха от началото на бремеността ми
е вдигнах скандал разбира се - и му дадох ясно да разбере, че и да се съглася да остана - не съм убедена че ще МОГА да остана - защото едно е да искаш да простиш, друго е да забравиш унижението, болката и най-вече - кака да се спасиш от подозренията си?
много е трудно - още повече че е за втори път при теб
аз останах - но ето сега направо съм се побъркала от подозрения - не ми е дал повод - просто аз си намирам и без търсене
не искам - но това е в мислите ти - можеш ли да си забраниш да мислиш и чувстваш????
ако имаш сили и желание - пробвай и говори с него... опитай да си го върнеш
но ако не става - за мен по-добрия вариант ако имаш възможност - финансова и псдихическа - да се разделите поне за известно време да преоцени той нещата и да види - иска ли те или не
но докато си до задника му - определено няма да разбере какво е да те няма колкото и да се напъва да си го представи
но първо прецени дали не може с говорене да се оправят нещата

но все пак не крий гнева си - та той е израз на твоята тъга по загубата - не ти е безразличен. е това не значи да го оплюеш, но и не трябва да говориш за това като че ли си изгубила някоя фиба напр

# 10
  • Мнения: 1 559
Дори не знам как успявате да се въздържате и да не казвате нищо в такива моменти. Точно това дава сила на наглите мъже да си правят каквото си искат.


На същото мнение съм.. Peace
И това неговото не е просто една изневяра,а това е подържане на още една връзка успередно с вашата, от лятото насам.За мен той е един мухльо Sick(ако естествено няма и нещо друго,което ти не споделяш),за който няма място при вас.Не си мисли,че щом сега така си хойка,ще спре с появата на бебо... напротив ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 111
 Еее, вие вече и профил му направихте.Защо такива крайни съвети давате, може ли пък заради една изневяря да се развали семейството, особено ако отношенията м/у партньорите не са съвсем прекъснати.Не че е малко, но все пак...Ако го обича защо да не се бори за него?И разбира се все мъжете не ни заслужават.Според мен за всяка една случка си има причини.Намери тази за вашето отчуждение и се опитай да я отстраниш, но в никакъв случай не се отказвай от връзката ви.Бори се!
 Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 217
може ли пък заради една изневяря да се развали семейството

 smile3515 Май не беше една изневярата..... Ето, мъжът ми току-що каза, че докато има жени с такова мнение, ще има и мъже кръшкачи....и жени също....

# 13
  • Мнения: 1 111
може ли пък заради една изневяря да се развали семейството

 smile3515 Май не беше една изневярата..... Ето, мъжът ми току-що каза, че докато има жени с такова мнение, ще има и мъже кръшкачи....и жени също....
Ееее, и какво да направи момичето?Бременна и с дете да го напусне, така ли?Не е ли по уместно да се опита да разреши проблема отколкото да бяга от него.Който обича прощава.
 И кажи на мъжа ти, че мислещите като мен не са опасни, по скоро като вас, защото много разводи ще има тогава.И защо мъжът ти включва и жените кръшкачки в темата? Wink
 П.П.Това, което мисля не се е  налагало да го преживея, така че не си правете изводи в тази насока!

# 14
  • Мнения: 1 559
може ли пък заради една изневяря да се развали семейството, особено ако отношенията м/у партньорите не са съвсем прекъснати.

Както вече писах,това не е просто една изневяра ,а подържане на любовен романс ooooh!.Както и да не забравяме факта,че му е за втори път Crossing Arms.Другото ,което е,че между тях доста са изстинали взаимотношенията(поне така разбрах от написаното),и човека дори си е намерил хоби(т.е. мадама с която да си прекарва добре времето Rolling Eyes),също така вече си е уредил и почивка с преспиване,което ми навява за много sex(не че и без преспиване си нямат,ама така е очевадно)..та дотук,нещата мисля че за мен са ясни.Раздяла ,с бъдеще-95на 5%.. Sick
Но все пак авторката си преценява,ние само си даваме мненията(въпреки че едва ли сме изцяло обективни,щото на наш гъз може и друга песен да запeeм #Crazy)

Общи условия

Активация на акаунт