Въпрос за болница Вита

  • 2 453
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 517
Обръщам се със следния въпрос:
Възможно ли е да избера раждане във болница Вита, но да поискам да ме изражда, лекар, който не работи там?

# 1
  • Мнения: 1 668
Възможно е да си избереш каквото искаш във Вита, ама там нищо не е на ниво!! Провери в свети лазар или в токуда ако ти се дават толкова пари. В токуда има отделение за недоносени, а в св.лазар ги транспортират децата с проблеми в МА. Във Вита няма и да разберат, ако нещо се обърка - но не е само да си извикаш твоят лекар, ами и останалият екип да е на ниво! Аз личоно съм много разочарована от вита при други случки, но и за ражданията на приятелки там не съм чула нищо добро освен, че можеш да си поръчаш храна!

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 880
За първи път чета толкова негативно мнение за Вита... Гинеколожката ми работи там и посещавам болницата от години, педиатъра на детето също е от там и сме супер доволни. От там също транспортират бебетата с проблеми до МА, а голяма част от екипа им е от добрите кадри на Шейново.
За съжаление, отговор на конкретния въпрос нямам, но мисля, че ако се обадиш веднага ще ти кажат.

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Обръщам се със следния въпрос:
Възможно ли е да избера раждане във болница Вита, но да поискам да ме изражда, лекар, който не работи там?

Провери на тел. 960 49 50

# 4
  • Мнения: 3 423
Възможно е да си избереш каквото искаш във Вита, ама там нищо не е на ниво!! Провери в свети лазар или в токуда ако ти се дават толкова пари. В токуда има отделение за недоносени, а в св.лазар ги транспортират децата с проблеми в МА. Във Вита няма и да разберат, ако нещо се обърка - но не е само да си извикаш твоят лекар, ами и останалият екип да е на ниво! Аз личоно съм много разочарована от вита при други случки, но и за ражданията на приятелки там не съм чула нищо добро освен, че можеш да си поръчаш храна!
потвърждавам
най добрата ми приятелка роди на 3 март във Вита при  #2gunfireд-р Райчева
каза ,че секциото и е минало ужасно-анестезиолога (съпруг на Райчева)е направил 3 неуспешни опита да и сложи упойката в гръбнака Shocked
отношението към нея е било изключително грубо
детенцето едва не е умряло-получило двустранна бронхопневмония и поради липса на условия във Вита са го откарали в Токуда
приятелката ми е платила 1800лв а Райчева имала наглоста да си поиска 460лв за нея и акушерките, които акушерки  иначе защо да идвали в събота Shocked
в болницата липсвал постоянен лекарски контрол-останали само акушерки  Shocked
на приятелката ми се подули силно лимфните възли и 3 дена никой не я поглежда Shockedна 4тия най сетне викат лекар ,който казва ,че е заушка ,но на другия ден подуването минава Shocked
аз също съм изключително разочарована от Вита-бях там на мамолог-полуидиот ,който обърка фиброаденона ми с киста и ми направи пункция,като нищо не изтегли се притесни ,като ученик-после в Раковата болница ми казаха ,че само пълен некъдърник може да обърка фиброаденон с киста #2gunfire

# 5
  • Мнения: 94
Не съм съгласна!Д-р Райчева е невоероятен специалист, раждах при нея и не ми е поискала нищо освен определената от болницата тарифа.Постоянно си обграден от внимание, тя винаги е на разположение.Отношението в болницата беше перфектно.Не се отнася само до храната, а до чистота, внимание от страна на целия персонал.

# 6
  • Мнения: 3 423
Не съм съгласна!Д-р Райчева е невоероятен специалист, раждах при нея и не ми е поискала нищо освен определената от болницата тарифа.Постоянно си обграден от внимание, тя винаги е на разположение.Отношението в болницата беше перфектно.Не се отнася само до храната, а до чистота, внимание от страна на целия персонал.
с приятелката ми обаче нещата не седят ,както при теб, независимо съгласна ли си или не

# 7
  • Мнения: 3 423
Възможно е да си избереш каквото искаш във Вита, ама там нищо не е на ниво!! Провери в свети лазар или в токуда ако ти се дават толкова пари. В токуда има отделение за недоносени, а в св.лазар ги транспортират децата с проблеми в МА. Във Вита няма и да разберат, ако нещо се обърка - но не е само да си извикаш твоят лекар, ами и останалият екип да е на ниво! Аз личоно съм много разочарована от вита при други случки, но и за ражданията на приятелки там не съм чула нищо добро освен, че можеш да си поръчаш храна!
потвърждавам
аз също съм изключително разочарована от Вита-бях там на мамолог-полуидиот ,който обърка фиброаденона ми с киста и ми направи пункция,като нищо не изтегли се притесни ,като ученик-после в Раковата болница ми казаха ,че само пълен некъдърник може да обърка фиброаденон с киста #2gunfire

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Възможно е да си избереш каквото искаш във Вита, ама там нищо не е на ниво!! Провери в свети лазар или в токуда ако ти се дават толкова пари. В токуда има отделение за недоносени, а в св.лазар ги транспортират децата с проблеми в МА. Във Вита няма и да разберат, ако нещо се обърка - но не е само да си извикаш твоят лекар, ами и останалият екип да е на ниво! Аз личоно съм много разочарована от вита при други случки, но и за ражданията на приятелки там не съм чула нищо добро освен, че можеш да си поръчаш храна!
потвърждавам
най добрата ми приятелка роди на 3 март във Вита при  #2gunfireд-р Райчева
каза ,че секциото и е минало ужасно-анестезиолога (съпруг на Райчева)е направил 3 неуспешни опита да и сложи упойката в гръбнака Shocked
отношението към нея е било изключително грубо
детенцето едва не е умряло-получило двустранна бронхопневмония и поради липса на условия във Вита са го откарали в Токуда
приятелката ми е платила 1800лв а Райчева имала наглоста да си поиска 460лв за нея и акушерките, които акушерки  иначе защо да идвали в събота Shocked
в болницата липсвал постоянен лекарски контрол-останали само акушерки  Shocked
на приятелката ми се подули силно лимфните възли и 3 дена никой не я поглежда Shockedна 4тия най сетне викат лекар ,който казва ,че е заушка ,но на другия ден подуването минава Shocked
аз също съм изключително разочарована от Вита-бях там на мамолог-полуидиот ,който обърка фиброаденона ми с киста и ми направи пункция,като нищо не изтегли се притесни ,като ученик-после в Раковата болница ми казаха ,че само пълен некъдърник може да обърка фиброаденон с киста #2gunfire
Тук определено става въпрос за компетентността на определен лекар,не за болницата като цяло!Не познавам Д-р Райчева,нито съпруът и.НО аз лично/не мои приятелки или далечни познати,лели или стринки/ раждах във "ВИТА" със секцио на 06.11.2006 г. и повечето неща,коита си написала определено не отговарят на истината!Акушерките са на смени,включително и в събота и неделя,не идват само за определени раждания.На мен НИКОЙ не ми поиска нито един лев повече от официалната тарифа за раждане и даже не искаха да приемат почерпката от съпруга ми!Докторите,които ми правиха операцията бяха в различни смени и всеки от тях идваше по няколко пъти,когато беше на смяна.Да не говорим за Д-р Цанов,който ми следи и бременността-стоя до 20.00ч. при мен след операцията/а не беше на работа във "ВИТА" този ден/ и после няколко пъти се обажда на акушерката през ноща да пита как съм.Сутринта след операцията беше в 06.30ч. в стаята ми на визитация.
Ако това,което пишеш е истина-съжалявам за приятелката ти и бебчето,но подобни неща се случват навсякъде,можеше да попадне на тази докторка и в друга болница,защото всички доктори напоследък работят на повече от едно място!
Колкото до въпроса на авторката-във "Вита" оперират доста лекари от други болници,които не работят там,за раждане не знам. Hug

# 9
  • Мнения: 7 107
Към заведението Вита съм с добри чувства и впечатления.
Райчева не е същата след като се премести в нейния си кабинет.

# 10
  • Мнения: 2 529
Конкретно по въпроса ти, дали може друг лекар да те изражда във Вита, мисля че най-добре ще ти отговорят от администрацията на самата болница: http://www.vita.bg/index.php - тук на сайта има и телефони за контакти и др. Колкото до нападките към лекарите, какво да кажа, за всеки един лекар в този форум има и отрицателни и положителни мнения  Crazy. Специално за д-р Райчева нямам мнение, но мъжът й беше анестезиолог и на моята операция в Шейново (не съм го избирала, случайно разбрах, че й е мъж) и си свърши отлично работата, не съм и усетила кога точно ме боцна (със сигурност само веднъж беше), не съм имала абсолютно никакви странични реакции след упойката  Simple Smile
Вита посещавам от 4 години и нямам оплаквания, живот и здраве възнамерявам там да раждам през юни и не ме интересуват негативните впечатления на никого  Peace

# 11
Не съм съгласна!Д-р Райчева е невоероятен специалист, раждах при нея и не ми е поискала нищо освен определената от болницата тарифа.Постоянно си обграден от внимание, тя винаги е на разположение.Отношението в болницата беше перфектно.Не се отнася само до храната, а до чистота, внимание от страна на целия персонал.
с приятелката ми обаче нещата не седят ,както при теб, независимо съгласна ли си или не

# 12
Не съм съгласна!Д-р Райчева е невоероятен специалист, раждах при нея и не ми е поискала нищо освен определената от болницата тарифа.Постоянно си обграден от внимание, тя винаги е на разположение.Отношението в болницата беше перфектно.Не се отнася само до храната, а до чистота, внимание от страна на целия персонал.
с приятелката ми обаче нещата не седят ,както при теб, независимо съгласна ли си или не

Може би приятелката Ви трябва да раскаже за опита и мнението си от Вита и д-р Райчева. Аз съм раждала там, както и мои приятелки и всички са много доволни. Анестезиолозите са от Шейново, както и педиатрите. Аз нямям нито една забележка към никой от екипа.

# 13
  • Мнения: 9 894

Райчева не е същата след като се премести в нейния си кабинет.


единствено това може да е причината за проблемите на приятелката на Мила-мама.

Също съм раждала във Вита, всичко е на ниво.

# 14
  • София
  • Мнения: 430
При д-р Райчева ходя още от времето, когато беше във Вита, сега в нейния кабинет също съм нейна пациентка. Също мога да кажа, че обичам тази жена. Тя следи цялата ми бременност и до тук нямам забележка. Ще раждам с нея живот и здраве..до няколко дни, но в Шейново, а не във Вита. Смятам, че през тези месеци всеки лев си е заслужавал, спестила ми е много нерви, ходения по мъките и по лаборатории за изследвания и т.н., което за мен е важно.
Странно ми е това изказване, че се е променила откакто е в собствен кабинет. Не виждам с какво..нормално е да е придобила повече самочувствие, защото тя определено е страхотен професионалист и специалист. А най-вече невероятен човек.

Общи условия

Активация на акаунт