Какъв овлажнител за въздух

  • 2 906
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 210
Твърдо съм решила, че трябва да купя овлажнител за въздух, само че нямам представа какъв....Мами, които ползвате, посъветвайте ме - от кой сте доволни и от кой не? Съжалявам, ако се повтаря темата, но не открих нищо с търсачката

# 1
  • Мнения: 2 663
Погледни тук , малко по-надолу на същата страница под твоята темичка е.
Не те съветвам да купуваш Солак

# 2
  • Мнения: 3 210
Благодаря, Konstans  Hug

# 3
чико,много съм доволна от спейс вап Peace

# 4
Ултразвуков. Най-малко разнася бактерии, най-лесно се чисти, изпарява по много

Недостатъци: скъп е ($50 мин тук/САЩ), бързо умира - 1-2г стопява се пиезокристала

# 5
  • Мнения: 261
И моя е Чико и съм доволна.

# 6
  • Мнения: 1 193
Препоръчвам ти аератора на "RAINBOW"  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Тези с пара, на Чико, шумни ли са?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 849
горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.

# 9
  • Мнения: 1 341
горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.
От къде в Бг може да се купи този овлажител?

# 10
  • Мнения: 1 167
Аз имам пингвина на солак и съм доволна. Защо не го харесват незнам  newsm78

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 849
горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.
От къде в Бг може да се купи този овлажител?
Моят го взех от Премама. Ако го няма в момента, май може да си го поръчаш, но най-добре ги питай.

# 12
  • София
  • Мнения: 142
аз ползвам на чико и съм доволна, не е шумен. слагам си и ароматни капки на чико и е доста добре.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 845
горещо ти препоръчвам този. Имам го от есента, задаваш каква влажност искаш, автоматично се изключва, студена пара, има и йонизатор, който аз използвам само от време на време. Най-добре си прочети характеристиките.
От къде в Бг може да се купи този овлажител?
Моят го взех от Премама. Ако го няма в момента, май може да си го поръчаш, но най-добре ги питай.
Колко горе долу струваше?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 845
аз ползвам на чико и съм доволна, не е шумен. слагам си и ароматни капки на чико и е доста добре.
А за кой модел на Чико горориш?

Общи условия

Активация на акаунт