Чай Slim Program за отслабване

  • 25 263
  • 37
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Vitax - Slim Program   

Нека и аз да Ви предложа нещо полезно и изпитано. Става дума за един чай Slim Active, производство на Premium Foods, Poland - www.premiumfoods.com.pl

Моя близка ми го донесе вчера, продава се иначе свободно в аптеките, струва около 7 до 9 лева.

Представлява кутия, в която са 30 пакетчета чай. Има схема на пиене според цикъл от 15 дни. Видях мои приятелки, които за 1 месец свалиха от 3 до 6 кг. А възрастта на жените варира от 27 до 53 години. И всички са свалили през този месец, когато са пили чая Simple Smile

Пие се 2 чаши дневно - сутрин и вечер преди ядене.

Според схемата на Vital Slim Program стъпките са 2:

Slim Active стъпка 1
Първите 5 дена са етап на усилена обмяна на веществата и пречистване.


Slim Мах стъпка 2
Следващите 10 дена са етап на усилено изгаряне на мастна тъкан (чаят Slim Max). Целта на този етап е изгарянето и загубата на прекомерното количество мастна тъкан, а също така и на придобиването на контрол над апетита и теглото на тялото. За да повишите ефективността на борбата с пълнотата, извънредно важно е да пиете тези чайове сутрин и вечер преди ядене.


Кутията, която както се вижда от снимката, е голяма и на капака от вътрешната страна има подробни описания в различни цветове как трябва да се приема чая. Съставките на продукта са Хромов хлорид и Инулина в пакетчетата чай Slim Active и L-карнитин и Garcinia Cambogia в пакетчетата чай Slim Max. А тяхното въздействие всички познаваме Simple Smile

Вкусът е много приятен Simple Smile Днес започвам, така че резултати ще мога да споделя след 15 дни  Mr. Green Дори да не постигна резултатите, които обещава и които постигнаха моите приятелки, поне ще пия нещо полезно и приятно Simple Smile

Надявам се съм била полезна и ще се включвам с инфо и наблюдения Simple Smile

# 1
  • Мнения: 173
Тук и аз се записвам  PeaceБраво за идейката ! Смятах от понеделник да съм на диета, а това чайче ми хареса. Днес отивам да си го купя. Дано го има в нашите аптеки Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Пиши ме и мен в отбора,звучи добре,щом е изпитано от твои приятелки и то резултатно,кво ми пречи. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз пих китайските хапченца и смятах да почина малко преди втория им курс.
Затова, сега, в почивката, се включвам при вас. Hug
Отивам да си купя чайчето!
Дано го има някъде при нас. Praynig

Благодаря за инфото, Кросамая!  bouquet Heart Eyes

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Пиши ме и мен в отбора,звучи добре,щом е изпитано от твои приятелки и то резултатно,кво ми пречи. Grinning

Карч, бях изумена, когато видях едната на 53 години, солидна жена, на възраст когато кг изключително трудно се свалят, да си показва панталона като по рекламите с цяла педя празно отпред  Shocked Жената нито е прекалявала с храната, въпреки че и преди се е подлагала на диети и нищо не е сваляла. Може би чаят подпомага по-доброто разграждане и усилва обмяната на веществата.


Тук и аз се записвам  PeaceБраво за идейката ! Смятах от понеделник да съм на диета, а това чайче ми хареса. Днес отивам да си го купя. Дано го има в нашите аптеки Praynig

Всички аптеки, ако си поръчаш даден продукт и го има по аптечните складове и се свържат с дистрибуторите си, ще го доставят независимо в кой град живееш Simple Smile УСПЕХ Simple Smile

Аз пих китайските хапченца и смятах да почина малко преди втория им курс...:

Radostin4eto, аз реших да не рискувам все пак с китайските капсули поради страничните ефекти. Но чаят, ако не помогне, все пак е индивидуално и до организъм, то поне няма да ми навреди.  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289

Radostin4eto, аз реших да не рискувам все пак с китайските капсули поради страничните ефекти. Но чаят, ако не помогне, все пак е индивидуално и до организъм, то поне няма да ми навреди.  Grinning
И аз така,много исках тия китайски чудеса,но малко ме притесняват лошите отзиви за тях.Та затова ги оставям като краен вариант. Thinking
Кросамая забравих да питам,боли ли корем?

# 6
  • Мнения: 13 512
Подарявам една кутия от чая.Ако има някой от Варна- да ми се обади да му я дам. Аз не съм доволна .Никакъв ефект не видях.

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
КАРЧЕВА, не, не боляло.

monda, ех, жалко.  Sad
Да видим при мен какво ще се получи  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 956
Една моя приятелка го пиеше този чай,но съм забравила да я питам какъв е бил ефекта и имало ли е изобщо такъв  Laughing въпреки,че тя нямаше много за сваляне. Но като го има този Л-карнитин не би ли следвало да се спортува докато се пие чая  newsm78 ?

# 9
  • Мнения: 173
Подарявам една кутия от чая.Ако има някой от Варна- да ми се обади да му я дам. Аз не съм доволна .Никакъв ефект не видях.
  monda  ти ме закопа .Как така нямаше ефект ? Ама ти ограничи ли храната? Все пак аз мисля,че наред  с чая,ще трябва и някаква диетка...
Та ако не от него,поне заради диетата да се повталим .
И както си мислех ,нямаше го в аптеката...,но ми обещаха утре да ми го донесат. Grinning

# 10
  • Мнения: 13 512
Ами не я понамалих, как да я намаля, като имах  апетит....затова и се отказах.
Апетитът ми спря от китайските капсули само /е, и от други неща, но от тях съм имала странични ефекти/ , както и от японския чай Инхуа.

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Засега се чуствам добре, от два дни го пия и забелязвам, че ходя 2 до 3 пъти по голяма нужда и много често по малка.

Има приятен вкус, чай като чай Simple Smile

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И при мен нямаше никакъв ефект за съжаление Sad

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пих го малко, ефект не видях...но аз съм несериозница. Първата стъпка я изпих чинно, 2-3 дена след началото на втората ми мина мерака.
Впрочем, четох старателно етикета (аз съм си такава) и не видях нищо подозрително в съставките; и да има ефект, то той определено няма да настъпи сам по себе си - показателно е това, че на самата кутия е сложена диетата на Аткинс и се препоръчва спорт.
Тъй то. Добър чай най-малкото заради това, че няма вредни съставки, не дехидратира като диуретик. Иначе - сам по себе си не действа, а и надали има как. А чаят си е хубав на вкус Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 375
Пишете ме и мен към групта, аз го пия от вчера незнам дали ще има ефект, след 15 дни ще споделя Wink

Общи условия

Активация на акаунт