Развитие на едното спрямо другото.

  • 870
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
Предполагам, че и вашите са така. Едната скача, пълзи, постоянно е права в леглото, а другата тепърва се обръща спокойно по корем. За сметка на това обаче, тази по-бавната вече бърбори, а шавливата и дума не е казала. Само някакви възклицания. Вашите успоредно ли се развиват?

# 1
  • Мнения: 649
Здравей,Pettya17, когато моите момчета бяха на 9 месеца, не правиха това, което твоите сладурани правят. И те "откриват всичко" един по един. Ето, например (бях го писала из темите) единия - Мишо започва с нещата пръв, но сякаш се стряска и спира(така беше с овръщането, лазенето и сега с изправянето и ходенето). За сметка на това Павел, който е по-едър (с малко, но от значение) почти проходи, вече. А Мишо не ще.
За сравнение, братовчетка им, по-малка с 4 дни (но само дете) вече ходи  #Crazy, но тя е така с всичко.
Не се притеснявай, двете деца baby_neutral baby_neutral, нищо че са близнаци, все пак са различни личности, и никой не може да им каже да правят нещата едновременно.Що се отнася до бърборенето, само те се разбират, и говорят тогава, когато им хрумне, а не когато аз ги карам.

# 2
  • Мнения: 87
Здравейте!
Моите дъщери също имат разлика в развитието си . Тази, която се роди първа, направи всичко първа-седна , изправи се сама, проходи и т.н, докато другата правеше всичко с извесно закъснение. Но за сметка на това втората е по-приказлива  ooooh! постоянно мърмори по нещо. Не мисля, че това е проблем и никога не ме е притеснявало.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 552
Аз имам поглед върху това как се развива момиче родено 4 кг. и момчета родени по 2.850кг всяко.Дъщеря ми имаше зъби на 4м.,близнаците на 6м.Каката тръгна на 10м.,близнаците на 1г и 1м. с 10 дни разлика.Съответно момчетата проговориха по късно,след 2-та г.Те винаги са били еднакви на кг. и на ръст.Напредва ли са в развитието си по едно и също време и затова нямам спомен кой е бил винаги първи.От известно време единият не яде някои неща в сравнение с брат си.Сега са 1 добре оргаонизирана банда без главатар,действат бързо и подмолно!Само да имаш нерви да оправяш след тях.

# 4
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ееееееееех, Илиева, и аз съм на твоя хал (за бандата говоря) - нерви като корабни въжета ти пожелавам и каката да не участва като главатар, че става лошо тогава.  Crazy
По темата - Наистина има разлика в развитието - вторият проходи с месец по-рано от първия, но пък първия пъви проговори и му поникна по-рано зъбче. Като ръст и килограми е било различно за тези четири годинки, особено в първите месеци - единият път единия, другия път другия е по-тежък и по-голям, но в последната година втория е по-висок и по-тежък ( на пук на всички докторя, които разправят, че втория близнак се развивал по-бавно от първия)
И не трябва да се забравя - това, че са родени в един ден не ги прави две еднакви същества!

Общи условия

Активация на акаунт