мед и орехи - диета

  • 5 300
  • 6
  •   1
Отговори
въпросът ми е дали ще недебелея от мед и орехи(заедно) от 6 дена не ям сладко и тестяно и искам да отслабна и ако някой знае дали се дебелее или става за диета тази вкусна комбинация да каже Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 290
Ами не не става,комбинацията е много калории и въглехидрати,сигурно е по-здравословно от шоколада,но за диета тц  Naughty

# 2
  • Мнения: 6 958
въпросът ми е дали ще недебелея от мед и орехи(заедно) от 6 дена не ям сладко и тестяно и искам да отслабна и ако някой знае дали се дебелее или става за диета тази вкусна комбинация да каже Rolling Eyes Rolling Eyes

И аз не мисля, че комбинацията е чак толкова ''диетична''... Ако ядеш мед и орехчета, само в моментите на неистово желание за сладко - да, защо не  Thinking, но системно и всеки ден, не мисля че би отслабнала... Може би мед отделно и орехи оделно, да защо не, но не и заедно, а и зависи и количеството  #Crazy Като си решила, пробвай се - някой биха напълняли от това, други не - ти сама ще кажеш вече 6 дена си на това  ooooh! Успех все пак в диетуването   bouquet

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Орехите са доста калорични. По-важното е, че съдържанието на мазнини е високо. Меда не е проблемен за диетата, мисля че се водеше към бързоразграждащите се захари.

# 5
  • Мнения: 597
Много е полезно,а и ако добавиш лимони,става супер,ама само ако си болна за засилване на имунната система-аз така знам.Оба4е за диетка....не е най подходящото,поне докато махнеш 2/3 ти от теглото,което искаш да свалиш. И аз ги оби4ам много,но аз съм от тези дето с малко-не минава номера,и затова хи4 не ги по4вам.Леле,ако има някоя диетка с торти4ки и сладки десерт4ета....няма да мога да се надигна от слабост..толкова ги оби4ам.... Embarassed

# 6
  • Мнения: 27 524
Ако ядеш само мед и орехи, няма проблем да отслабнеш, но за 6 дни едва ли ще ти се реши проблемът  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт