Какво трябва да е нормалното изпражнение

  • 683
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Моля ви кажете ми ако знаете какво трябва да е на цвят и консистенция нормалното изпражнение на бебе на 2 месеца. Нашето в момента е като гъста гладка каша и си мислех че това е нормално но ми каза една позната че това не било нормално

# 1
  • София
  • Мнения: 888
Моля ви кажете ми ако знаете какво трябва да е на цвят и консистенция нормалното изпражнение на бебе на 2 месеца. Нашето в момента е като гъста гладка каша и си мислех че това е нормално но ми каза една позната че това не било нормално
Еми зависи с какво го храниш;)Но какво толкова им гледате на  изражненията на децата незнам.Има много такива теми. Още малко и на вкус ще вземате да ги опитвате ooooh!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз също мисля, че това е нормално, поне на дъщеря ми е такова - гладка, гъста, жълта на цвят каша. А твоята позната кое смята за нормално?

# 3
  • Мнения: 142
Според нея трябва да е на гранулки и гъсто

# 4
  • Мнения: 990
Щом детето ти ака всеки ден  и така ,както описваш изпражненията, значи "системата работи"  Laughing и всичко е наред  Wink. За да не се притесняваш излишно , просто по-малко се вглеждай  Laughing и вслушвай в познати.

# 5
  • Мнения: 7 723
Нормално му е акото на детето , не се шашкай  Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Това с гранулките отива към запек.Нормално си ака детето

# 7
  • Мнения: 394
на Нина беше с гранулки(не гъсто) но в момента е точно каквото го описваш. въобще не си и помислям  да се притеснявам. и на мен ми разправят че е много рядко - не слушай никой - ти си познаваш детето и ти най добре си знаеш кое е нормално за него.

# 8
  • Мнения: 689
Моля ви кажете ми ако знаете какво трябва да е на цвят и консистенция нормалното изпражнение на бебе на 2 месеца. Нашето в момента е като гъста гладка каша и си мислех че това е нормално но ми каза една позната че това не било нормално
Еми зависи с какво го храниш;)Но какво толкова им гледате на  изражненията на децата незнам.Има много такива теми. Още малко и на вкус ще вземате да ги опитвате ooooh!
hahaha Joy Joy Joy

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Това с гранулките отива към запек.Нормално си ака детето
  и аз така мисля... когато имахме проблем с НЕакането беше такова.....

Общи условия

Активация на акаунт