знаете ли кафе за непушачи ?

  • 1 788
  • 27
  •   1
Отговори
 Скъпи родители,  знаете ли кафенета и заведения ,в които не се пуши изобщо и е подходящо да може да се отиде дори с бебе? В повечето заведения има само въздушна преграда между отделенията за пушачи и непушачи, която никак не е ефективна. А ние родителите на бебета, които не пушим също искаме да ходим по кафенца понякога   food010

# 1
  • Мнения: 7 723
В Сити- център СОФИЯ никъде не се пуши  Grinning

# 2
 Всъщност аз знам едно : “100 Грама сладки” София ж.к. Редута, ул. Марагидик 34  тел: 02/ 846 72 12 работно време: понеделник - неделя: 08: 00- 20: 00 ч. ...

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Красна поляна, сладкарска къща "Аби";
Красна поляна - пекарна "Нилана"

# 4
  • Мнения: 2 631
В Сити- център СОФИЯ никъде не се пуши  Grinning

Може и да се бъркам, ама нямаше ли там УГО, в което се пафка и на двата етажа??  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 903
Има ли "такова животно"?  newsm78
Не  мисля, че в това отношение нещо в България ще се промени някога. Напоследък забелязвам, че в повечето заведения дори вече няма и маси за непушачи, да не говорим за отделни помощения.  #Crazy #Crazy #Crazy
Явно всички ще трябва да се съобразяваме с пушачите.
Нямам нищо против пушачите, но все пак и такива като нас ( които не пушат) имат право да пият кафе  и да не тровят децата си в облаци от цигарен дим навсякъде, където отидат, нали? newsm78

# 6
  • Мнения: 6 167
Всъщност аз знам едно : “100 Грама сладки” София ж.к. Редута, ул. Марагидик 34  тел: 02/ 846 72 12 работно време: понеделник - неделя: 08: 00- 20: 00 ч. ...


аха, ясно

знам Макдоналдс.

# 7
  • Мнения: 803
В Сити- център СОФИЯ никъде не се пуши  Grinning

В обособените кафенета се пуши - със сигурност знам, че се пуши в онова голямото на първия етаж (входа откъм парка). Иначе си мислех, че на последния етаж (food court) не се пуши (няма пепелници, но няма и табелки, които да забраняват пушенето), обаче веднъж един "пич" се наяде и си запали цигара, без да му дреме. Не само, че персоналът не му направи забележка, но и тъй като нямаше пепелник, една му взе фаса и го загаси някъде Shocked. Разбира се, тук става дума за липса на възпитание у въпросния господин, но е факт, че последния път като бях там никъде не е упоменато, че е забранено за пушачи.

# 8
  • Мнения: 99
В Сити- център СОФИЯ никъде не се пуши  Grinning

Може и да се бъркам, ама нямаше ли там УГО, в което се пафка и на двата етажа??  newsm78

Бъркаш се, това за което говориш е Sky city, City center е до х. Хемус.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Всъщност аз знам едно : “100 Грама сладки” София ж.к. Редута, ул. Марагидик 34  тел: 02/ 846 72 12 работно време: понеделник - неделя: 08: 00- 20: 00 ч. ...

На мен тази тема ми изглежда, като скрита реклама  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 891
Вила "Росиче" в центъра. Има чудесни торти (особено тази с кестени) и домашен сироп!!!

# 11
  • Мнения: 6 167
Вила "Росиче" в центъра. Има чудесни торти (особено тази с кестени) и домашен сироп!!!

аз живея с софия до това заведение.
е няма такова нещо просто! сутрин вадят едни кроасанчета.... пресни, топли...
правя му открита реклама сега, в този момент! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 891
OOOOOOO, a сиропчето от бъз цяло лято Wink Само като се сетя и ми потичат лигичките Sunglasses

# 13
  • Мнения: 73
Вила "Росиче" в центъра. Има чудесни торти (особено тази с кестени) и домашен сироп!!!

аз живея с софия до това заведение.
е няма такова нещо просто! сутрин вадят едни кроасанчета.... пресни, топли...
правя му открита реклама сега, в този момент! Mr. Green
Ма, моля ви се, кажете де е туй нещо?

# 14
  • Мнения: 6 167
Вила "Росиче" в центъра. Има чудесни торти (особено тази с кестени) и домашен сироп!!!

аз живея с софия до това заведение.
е няма такова нещо просто! сутрин вадят едни кроасанчета.... пресни, топли...
правя му открита реклама сега, в този момент! Mr. Green
Ма, моля ви се, кажете де е туй нещо?

аз понеже съм жена ще ти обясня със знаци.  Mr. Green
ако си представиш витошка , посоката е аптека-св. неделя.
вървиш от лявата страна.
в един момент стигаш до уличката, на която като свърнеш вляво виждаш магазина на СКИНИ.
е това е уличката по която трябва да се движиш. Казва се неофит рилски
пак се движиш от страната на скини
и гледаш вляво... след няколко метра.... има една елипсовидна табела Вила Росиче.
ходи се лятото там, има хубава градинчица с много цветя и крастотички
вътре е малко и тесничко, но много китно такова едно.... Hug
ох , с нетурпение чакам да си дойда в БГ и да си пия кафето там. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт