S kakvo zavivate decata si?

  • 1 328
  • 22
  •   1
Отговори
Въпросът ми е с какво завивате децата си, с юрганче или спят в чувалчета???моята спи с чувалче от малка,но взе да й е неудобно вече в него а като я завия с юрганче мн се отвива...


Ако влизаш като регистриран потребител, няма да имаш проблеми с КРЕДОР, затова използвай регистрацията си. Peace

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 02:58 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 508
Завивам ги според зависи.В момента и дветеги завивам с олекотени завивки/май така се казваха newsm78/.Като се Thinking и лятото така си ги завивам. Тук в Uk не е чак толкова горещо вечер.А ако им е възтопло те сами си се откриват:)

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 03:00 от Дивиана

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Завивам го с олекотена завивка. Обича да е добре завит, вече сам се научи да се завива. Когато го намеря събуден, дори и по корем или пълзящ в кошарката, пак е завит  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 367
с нищо..
не се завиват сами,мале1ко спи с пижама космонавт дето е с кра1ета, тип

http://www.llbean.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay? … csNexTag_44157748

кака му ползва одеалото за възглавница,ако ще 3 да има ,пак го нагъва старателно и си спи на него..
против 1увалите съм,не съм ползвала никога..

# 4
  • Мнения: 3 880
С едно леко юрганче. Чувал й слагах само първата zима, когато не можеШе оЩе да се съпротивлява Mr. Green Повече не можах да я накарам, въпреки че ми се вижда по_практично ама на, не се иzлиzа на глава с нея ooooh! Отвива се от време на врема, но няма начин... zа всеки случай спи оЩе с чорапи, zа да не й иzмръzнат краката поне, в случай, че се отвие.

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 084
олекотена завивка или одеалце; чувалчето беше съвсем в началото

# 6
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Малката е със спален чувал и така смятам да е поне до 3г. възраст (подсигурила съм се и с по-голям номер чувал).Голямата е с олекотена завивка, но предпочита да спи върху нея. На нощ ставам поне по 3 пъти да я завивам.

# 7
  • Мнения: 619
с нищо..
не се завиват сами,мале1ко спи с пижама космонавт дето е с кра1ета, тип

http://www.llbean.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay? … csNexTag_44157748

кака му ползва одеалото за възглавница,ако ще 3 да има ,пак го нагъва старателно и си спи на него..
против 1увалите съм,не съм ползвала никога..

И Наско спи с такъв тип пижамка.Супер удобни са. Peace
Каката се завива с олекотена завивка.

# 8
  • Мнения: 2 952
Не го завивам, не търпи , голяма  борба пада докато не  хвърли завивката от леглото на земята и много се ядосва.Затопляме стаята както трябва , обличаме  дебелка пижамка и така.Цяка нощ спи като цар разперен в 4 посоки  hahaha нищо и никой не иска при него ... Grinning

# 9
  • Мнения: 2 567
До към 8-10 месец, т.е. преди да започне да се отвива беше с различни завивки според сезона. От тогава е само с чувал  Peace Единственият му проблем е, че и него го откопчава сутрин, като се събуди  Grinning

# 10
  • Мнения: 811
Спи с 4увал или един космонафт/ме4ка,дето си има и ръкавици и ка4улка с уШи4ки Laughing.Доволна съм от 4увалите,заЩото така не се отвива и смятам да ги ползвам поне до 3 год.

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Спи в 4увал от няколко месеца, защото се беше нау4ил да си преска4а леглото, а имаше проблемно заспиване. Първите няколко ве4ери падна голям рев, а сега само като запо4на да го слагам в 4увала и му се доспива  Wink

# 12
  • Мнения: 2 253
И моят спи с пижамки,като тези дето Анет е показала.Не търпи завивка.С каквото и да го завия,започва да го мачка,да го мята на главата си....А и от месец насам такова вътрене в леглото пада....никакви завивки не се узнават.....

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Детето ми е на 2г.5м., но от както се е родил спи в спален чувал.Спални чували продават до ръст 120 см.

# 14
  • Мнения: 533
кака му ползва одеалото за възглавница,ако ще 3 да има ,пак го нагъва старателно и си спи на него..
против 1увалите съм,не съм ползвала никога..

 Laughing Laughing Laughing и ние сме така. Докато не знаеше да се съпротивлява, т.е. миналата зима, спеше в чувалче. Така и аз бях спокойна и не се налагаше да и хвърлям око през нощта, но сега просто няма начин да я пъхна в него и сме с олекотено Юрганче.

Общи условия

Активация на акаунт