Не спи

  • 364
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
 Tired
Моето бебе е на 9 дни и като го нахраня не заспива. Между отделните хранения спи около час, което аз мисля , че е малко. Забравих да кажа, че преди да го нахраня го подсушавам и той си яде нормално според мен. Ако някой има идея  какво да направя,ще бъда благодарна.

# 1
При всяко бебе е различно.Според мен не е задължително да спи след ядене.Моята дъщеря също спеше м/у хранения и само по 40мин. 20 от които в ръцете ми.

# 2
 Embarassedвлязла съм с профила на мъжа ми

# 3
  • Мнения: 150
Не се притеснявай. Всичко е на периоди. През цялото време ще има по нещо, което ще те учудва и докато се чудиш ще отминава. Аз гледам вече втори бебок и се усещам, че пак се притеснявам за същите неща, като преди. Бебето е още много малко за да се разглезва, така че може повечко да го гушкаш и го слагай на гърдите ти - като чува сърцето ти
предполагам, че това ще го успокоява. Изпробвай различни варианти - слагай го да спи на различни места - в количката, в леглото, ако имаш кошче за кола или бебешки шезломг - и ще видиш къде се чувства най-добре. И това ще е до следващата промяна и чудене..... Joy

Общи условия

Активация на акаунт