Нещо ефикасно срешу мирзма на крака!

  • 89 767
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Здравейте, моля Ви препоръчайте ми нещо ефикасно и изпитано срещу миришещи крака. Знам, че и обувките са много важни, но все пак ако има нещо което сте изпробвали и сте доволни ще съм благодарна да го споделите. сезона е такъв, че по цял ден на работа, и краката са в ботушите..... Laughing

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
    Продават разни пудри, спрейове.... Чувала съм, че хвалят продуктите на ОРИФЛЕЙМ.

# 2
  • Мнения: 12 305
Има дезодоранти за крака, ако искаш пробвай с някой от тях. Обувките наистина са от значение -тези от изкуствена кожа спомагат крачката да станат "ароматни"

# 3
  • Мнения: 27 524
Пудра  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 903
Здравей. На съпруга ми доскоро много му миришеха краката. Изпробва всички видове пудри, дезодоранти и спрейчета за крака и резулатът беше НУЛЕВ. 
От аптеката ми препоръчаха един крем - казва се UNIVERTAN ( струва около 3 лв) и спирт Антимикобета( струва 50-60 стотинки) .  Първо почистваш със спирта обувките. Всеки ден ( сутрин и вечер) след измиване краката ги дезинфекцираш със спирта и мажеш с малко от кремчето. Процедурата продължава около седмица - даже 5 дни.  Оттогава не е имал проблеми с миризма на краката.

Но много е важно да дезинфекцираш обувките и чорапите ( които можеш да изгладиш) и ако може да носиш повече памучни чорапи ( а не някакви изкуствени) - поне зимните месеци.

Успех.   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Пръскалото на Шол за обувки е страхотен избор за тази цел. Не се третира крака, а самата обувка.

# 6
  • Мнения: 1 017
Пръскалото на Шол за обувки е страхотен избор за тази цел. Не се третира крака, а самата обувка.

 smile3521 newsm10

Взимате и някакво на Шол за крака против изпотяване и проблема е решен.

# 7
  • Мнения: 597
Аз да споделя,нещо което не съм пробвала,но ми го каза гаджето на едно войни4е преди години.На войничето много му миришели краката,страшна работа било...Та ве4ер се измиват краката и се намазват със счукан аспирин разтворен в малко вода.После се слагат паму4ни 4орапи и така се спи.Проблема се решил много бързо...Пак казвам ли4но не съм го пробвала,но ако искаш опитай и това..няколко ве4ери подред,предполагам,4е ще има резултат.

# 8
  • Мнения: 1 616
Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!

# 9
  • Мнения: 298
Има едно кремче на Кокона - "Foot Guard" се казва, много е ефикасно, струва към лев и нещо, има го в аптеките. Благодарение на него, мъжа ми вече година и нещо няма проблем с миришещите крачета, а преди това беше изпробвал почти всичко на пазара, но без особен или временен ефект.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 7 691
Има едно чудо казва се odorex на биотрейд
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=4
върши страхотна работа само,че ако имаш вмирисани обувки напръскай и тях вътре.

# 11
  • Мнения: X
Има едно кремче на Кокона - "Foot Guard" се казва, много е ефикасно, струва към лев и нещо, има го в аптеките. Благодарение на него, мъжа ми вече година и нещо няма проблем с миришещите крачета, а преди това беше изпробвал почти всичко на пазара, но без особен или временен ефект.
И на мен  ми помогна - доста бързо при това - след баня напудрям стъпалата; а след като ги събуя и обувките-поема влагата и възпрепятства образуването на миризма.

# 12
  • Мнения: 8 505
Възможно е миризмата да е от гъбички,а не от изпотени крака (още повече,че гадините много обичат топло и влажно).Опитай със спрей или пудра,а ако няма ефект,се консултирай с дерматолог.

# 13
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Много неприятно е това с "аромата" на краката, аз съм намерила спасение в един гел, който е антибактериален, убива гъбичките и премахва лошата миризма.
Много мами във форума плюят продуктите на "Дионис", без дори да са ги видели на живо.
Е този гел е на тази фирма, изпитала съм действието при двама човека, още са ми благодарни.
Ако искате още инфо на лични ще ви пратя, да не прозвучи като реклама.

# 14
  • Мнения: 780
Цитат
Много мами във форума плюят продуктите на "Дионис", без дори да са ги видели на живо.
Е този гел е на тази фирма, изпитала съм действието при двама човека, още са ми благодарни.
  Peace
тъкмо и аз щях да пиша за него определено е страхотно и е на билкова основа Hug

Общи условия

Активация на акаунт