за хълцането

  • 867
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
Моята бебка е почти на три месеца и всеки ден хълца по 2-3 пъти за по 10-15 минути. Много е изнервящо, а и на нея не й е хич приятно.
Тя по принцип почти не пие вода, но дори и да пийне малко ефект няма. При вас случвали се често да хълцат? Ако някой знае някакъв невероятен метод, че да спре много ще съм му благодарна да ме светне.

# 1
  • Мнения: 2 152
И ние сме така.Оправя се единствено с рев....Катъо му писне да хълца започва як рев и тогава се оправя.Нито вода, нищо не помага друго ooooh!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 580
O, син ми е така от много малък, виждаш сега на колко е, продължава да се разхълцва, когато започне да се смее с глас. Преди му помагаше и вода, но сега единствено спира ако започне да яде. Иначе го оставям да си се отхълца. Нищо не помага. След 10-тина минути спира.

# 3
  • Мнения: 999
И моята дъщеря започва да хълца като се смее.Направило ми е впечатление че има дни в които, като почне да хълца,хълца до вечерта, с няколко паузи естествено.

# 4
  • Мнения: 950
И моята дъщеря много често хълца. При нея помага ако й дам мляко да яде (водата не ни помага) или ако я сложа по корем (тогава просто забравя да хълца).

# 5
  • Мнения: 556
Ясно, явно така ще си я караме.

# 6
  • Мнения: 601
И ние много хълцахме като по-малки. Давах им леко подсладена вода, а когато не им се пиеше вода, им давам залъгалката да смучат и им минава до няколко минути.

# 7
  • Петрич
  • Мнения: 321
Според мен трябва да намериш причината за това хълцане.Много  е неприятно.Ванката хълца когато му е студено и след като го облека и му дам сокче-спира.Интересното при него е,че по принцип пие много сокове ,но когато хълца не иска нищо и се случва малко насила да му давам.Важното е,че хълцането спира. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Все още си хълца,но като бебе я слагах легнала на една страна и не се друсаше чак толкова и като че ли по-бързо и минаваше.

# 9
  • Мнения: 210
Изглежда при всички бебчета се наблюдава това досадно хълцане.И при нас е така ,бебка е почти на 3 месеца и тя хълца често.При нас спира като започне да се унася за спане,а пък и водичката помага.Май при всички бебчета е различно Thinking

# 10
  • Мнения: 2 677
Синът ми хълцаше така до третия месец. Нищо не помагаше. После изведнъж спря. Явно е някакъв период, знам ли...  newsm78

# 11
  • Мнения: 27 524
И синът ми много хълцаше и още му се случва.
Няма чудотворен метод и да не вземеш да стряскаш детето  Grinning

# 12
  • Мнения: X
Като новородени и двамата хълцаха-така и не разбрах нито от какво се получава,нито с какво се спира...с порастването спряха-е не нацяло,но определено е по-нарядко....сега предлагам водичка,но не мисля,че от нея спира.

# 13
  • Мнения: 556
И синът ми много хълцаше и още му се случва.
Няма чудотворен метод и да не вземеш да стряскаш детето  Grinning
newsm62
за това не бях се сетила. Естествено, че няма smile3521

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И ние хълцаме често, понякога е по-продължително, понякога за кратко. Всеки път се оправя по различен начин или пие водичка, или суче, или минава ей така от нищото, но видимо хълцането не й пречи.

Общи условия

Активация на акаунт