бебе на месец и нощно неспане

  • 714
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте ! Моят син е на месец и проблема е , че нощем не спиме нито минутка . Буди се към 11 и се кокориме до 7 сутринта . Предполагам че са колики , ама чак пък толкова . Иначе му давам капки , чайче ,слагам му топличко на корема -  и нищо . Моля всички , които имат подобен опит да споделят , защото вече започвам да се притеснявам . Благодаря Ви !

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Няма място за притеснение, просто бебчето си е обърнало режима. Трябва да го научиш през деня да спи на светло и да не вървите на пръсти, а нощно време на тъмно и тихо, за да направи разлика между дневния и нощния сън. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 877
И при нас беше така ,но отшумя след около 40 -ия ден.Стискам палци да мине и при вас толкова бързо!

# 3
  • Мнения: 990
OLYMPIA   е права ,явно детето си е обърнало режима. Това е нещо ,което се случва доста често и за радост е временно. Успех и дано не продължи дълго.
 

# 4
  • Мнения: 2 005
Всичко ще се нормализира.В началото е така,спят през деня,а вечер се кукорят Naughty
Търпение  bouquet

# 5
  • Мнения: 192
Да, и според мен е временно! Но наистина през деня не се старай да пазиш тишина около него и като се събуди опитай се да го забавляваш с играчки и говорене!  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 677
Синът ми беше по същия начин точно на тази възраст. Опитай между предпоследното и последното хранене за деня да го държиш буден. При него това помогна. Иначе беше весел и игрив по цяла нощ, а щом не му обърнеш внимане, започваше да се сърди.

# 7
  • Мнения: 94
Не се притеснявай, ще отмине!
Моят син беше същия, направо се видях в чудо, докато сам не реши че освен през деня ще спи и през нощта!Първата седмица отпадна едното нощно хранене, на втората седмица се събуди направо по - светло и досега е така ,без никакво усилие от моя страна, а точно вече бях решила че никога вече няма да мигна!  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 362
OLYMPIA   е права ,явно детето си е обърнало режима. Това е нещо ,което се случва доста често и за радост е временно. Успех и дано не продължи дълго.
 

Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 134
Пускай музика през деня.Не пазете тишина.Все пак малкия е само на месец и не се е адаптирал към нашия режим.

# 10
  • Мнения: 2 952
  На 1 месец е .И ние не сме спали когато беше на 1 м.Нямаше никакъв режим...ни на ръце , ни с люлеене , никак .....голямо червене и крещене падаше....милото.....то аз се мъчих с кърма САМО  да го храня.....все беше гладен....нещо не се оправих с това кърмене , откакто започнах да давам адаптирано млеко взе да спи детето спокойно и дълго.....естествено давах и кърма.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ние в първият месец от живота на Ваъана бяхме така, знам какво е и ти съчувствам.... Просто режима е обърнат. при нас нормализирането стана от самосебе си. Всички ме съветваха да се опитам да я държа будна през деня, но тя е Жена с характер и не се получи Simple Smile

   откакто започнах да давам адаптирано млеко взе да спи детето спокойно и дълго.....естествено давах и кърма.
аз също от няколко дни давам и АМ, наистина е по-спокойна

Общи условия

Активация на акаунт