ЗАПАЗИ ЛИ СЕ СЕКСА ТАКЪВ,КАКЪВТО БЕ В НАЧАЛОТО?

  • 4 787
  • 82
  •   1
Отговори
Секса запази ли се такъв,какъвто бе в началота?Промени ли се секса във вашето семейство,след раждането на детето?И има ли я онази начална страст?

# 1
  • Мнения: 46 438
Не. Определено е по-различен. В началото на връзката не се познавахме достатъчно добре, за да знаем какво искаме един от друг, тогава беше хубав точно заради това, което казваш- началната страст, сега е по-хубав, защото всеки знае къде да "пипне" ...

След раждането (секцио) не мисля, че се промени, освен, че открихме сексът без предварителна игра ... за мое учудване  и  противно на всичките изписани теории ми харесва повече  newsm78 

# 2
не. и по- ясно от това няма как да го кажа. в началото след раждането, сякаш го бе страх да ме пипне. после....в редките случаи, когато ....хмммм...как да го кажа .."Slamm-  bamm , thank you m'am!"...кой до къде стигнал, стигнал - да се оправя .......и лека нощ.

# 3
  • Мнения: 1 680
промени се, преди повече ми харесваше

# 4
  • Мнения: 10 983
Промени се, вече е по-хубав  Heart Eyes

# 5
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
3 м.след раждането нямах желание за секс,но постепенно нещата се нормализираха.......... luvbed smile3501 smile3521

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Някои жени ги тресе хормон по време на бременност, мен ме разтресе след като родих.
Определено сега изпитвам по - голямо желание за секс, отколкото преди въобще бремеността!

# 7
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Естествено,че се промени! FlutterВ началото бяхме като обезумели,не можехме да се наситим един на друг.Сега като,че ли станахме по олегнали и по изморени разбира се/говоря повече за мене отколкото за мъжа ми/,но за сметка на това пък всеки път е много,много хубаво,защото знаем какво искаме и как да го направим. Peace

# 8
  • Мнения: 4 665
" В началото " е относително понятие Thinking
В нашият случай се запази единствено и само,защото не пускаме " началото " да отмине.

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 09:58 от Kasidy

# 9
  • Мнения: 4 965
При нас началото на връзката ни беше шеметно - нещата се развиха много бурно и страстно, та, ако и сега го карахме така, щяхме вече да сме предали Богу дух. Тогава не можехме да се наситим един на друг, а и още изпитвахме притеснение и свян.
Сега улегнахме, успокоихме си, познаваме всеки см от телата си и се оказа, че е далеч по-хубаво.
Да, по-рядко е - преди по няколко пъти на нощ, а сега едва няколко пъти в седмицата /дори и по-рядко/, но усещането е далеч по-силно и имам чувство, че с всяка изминала година става все по-хубаво.
Ако кажа повече, ще е прекалено интимно.
Единствено, след самото раждане /понеже през бременността ни беше категорично забранено да правим "такива неща"/, ни трябваше малко време да преодолеем аз страха /след кошмарно тежка бременност, 3 дни раждане и накрая секцио умирахме от ужас дали всичко ще е наред. След 3-тия или 4-тия път нещата се нормализираха.

# 10
  • Мнения: 3 423
не-сексът си е както винаги супер Heart Eyes-единствено през бременноста ми бе забранен и 3 месеца след раждането зверски ме болеше ако че родих секцио,но сега всичко е ок-заедно сме от 6 години Peace

# 11
  • Мнения: 999
Известно време след раждането никой от нас не желаеше да прави секс, но с течение на времето нещата се оправиха и сега е по хубав от всякога. Heart Eyes

# 12
Е,да отговоря и аз,автора на тази публикация-при наслипсва предварителната игра.Иначе всичко си е както преди.Така е защото мъжът ми работи адски много.Пък и не става да искам да изкарва добри пари,и да е отново номер едно в леглото.Просто не става.Но съм си адски доволна от съпруга ми.

# 13
  • Мнения: 1 564
Сега е по-хубав.Познаваме се много добре и знаем на кой как му харесва. luvbed

# 14
  • Мнения: 2 657
Ами при нас е по-добър от преди Peace

Общи условия

Активация на акаунт