Зелено ако нормално ли е?

  • 758
  • 14
  •   1
Отговори
Чудех се за следното нормално ли е кърмаче почти на 2 месеца и да му е зелено акото. Моля помагайте- от няколко дена давам ябълков сок, но вече спрях и не мисля да давам. Прочетох това онова в библиотеката. Благодаря ви?

# 1
  • Мнения: 73
Да му е зелено акото е напълно нормално, ама да му даваш ябълков сок...
Единственото от което се нуждае бебето сега е кърма! Не се притеснявай за цвета на акито и не давай сок,защото организмът му не е готов за това и може само да му навреди.

# 2
  • София
  • Мнения: 555
Нормално е, ако няма слуз и кръв.

# 3
  • Мнения: 2 159
на нас понякога ни е ставало зелено за няколко дни, само на кърма сме

# 4
  • Мнения: 1 321
Напълно нормално е наистина няма причина да се притесняваш.Педи казваше че се дължи на различни причини: храна която ти си яла или колики.
Успех и не се притеснявай. Hug

# 5
  • Мнения: 4 392
Нормално е, щом е на кърма.
Не давай сок на тази възраст! Кърмата му е достатъчна!

# 6
  • Мнения: 480
И нашето ако е било зелено, не се притеснявай! Но не знам защо да не даваш прясно изцеден сок?!  newsm78 Аз давам на моя син от 40-я ден-ябълка, морков,череша и круша  Peace

# 7
  • Мнения: 416
       И на нас ни се е случвало, и аз бях пускала тема  Laughing. Всички казват че няма проблем.

# 8
Благодаря за отговорите. Относно за ябълката ами давах но имахме ужасни колики и я спрях ренката 81

# 9
  • Мнения: 110
Нормално е, щом е на кърма.
Не давай сок на тази възраст! Кърмата му е достатъчна!
Пълни глупости!!Естествено че ще му дава сок,това са допълнителни витамини,на нас педиатърката ни препоръча още от 2-я месец

# 10
  • Мнения: 163
И нашето аки е от време на време зеленко....и ние сме само на кърма....но не е страшно-нормално е !!!
pandora82 а относно това за соковете всеки сам си решава,а и всеки периатър има рзличен подход...някои са за късното захранване,други не....!

# 11
  • Мнения: 4 064
Нормално е, щом е на кърма.
Не давай сок на тази възраст! Кърмата му е достатъчна!
Пълни глупости!!Естествено че ще му дава сок,това са допълнителни витамини,на нас педиатърката ни препоръча още от 2-я месец

хайде малко се пообразовай, после се върни тук да раздаваш етикети като "пълни глупости!!!".
Можеш да започнеш оттук, прегледай раздела за захранване.
И смени педиатърката навреме Naughty

# 12
  • Мнения: 110
Нормално е, щом е на кърма.
Не давай сок на тази възраст! Кърмата му е достатъчна!
Пълни глупости!!Естествено че ще му дава сок,това са допълнителни витамини,на нас педиатърката ни препоръча още от 2-я месец

хайде малко се пообразовай, после се върни тук да раздаваш етикети като "пълни глупости!!!".
Можеш да започнеш оттук, прегледай раздела за захранване.
И смени педиатърката навреме Naughty


Е аз ако слушам всички ще се побъркам!То всеки педиатър различни съвети дава,това не означава че трябва да я сменям WinkАз и давам сок откакто навърши 2мес и половина,сега е на 3мес,пък и като не ми стига млякото какво да и давам според тебе?Четох аз много такива статии ама млякото не идва и това си е факт,бухам аз пио цял ден ядки ама нема,това е положението

# 13
  • Мнения: 5 026
Може да е поизтинало или да е прегрято бебчето и за това да е зелено акото.

# 14
  • Мнения: 535
Пандора, доста си избързала със захранването. А не си ли се замисляла, че именно заради това ранно въвеждане на шишето, бебето ти може да не се нахранва добре на гърда? Бебетата по принцип пият много по- лесно от шише и това може да е причината за проблемът ти. И как разбра, че имаш проблем с кърмата? По колко памперса пълни бебето ти? На поискване ли кърмиш? И не е нужно да се прехранваш заради бебето. Просто пии колкото ти се пие и яж, колкото ти се яде. Аз ходя и на работа и по цял ден съм на крак само с една вафла и нямам никакъв проблем с лактацията, но имам наистина голямо желание да продължа да кърмя, захраних на 6 месеца и синът ми почти никога не е ползвал биберон. Единствената залагалка е гърдата. Потърси причините и се поправи Peace

Общи условия

Активация на акаунт