Вие какво бихте могли да направите?

  • 1 709
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Представете си следната ситуация - ваш приятел доказано често ходи в 'Ялта'. Бил е и вчера, на 2ри Февруари, на партито 'Спартакус Релоудед'. Мъж, с жена и дете все пак. Пишещ във форума. Няма да назовавам имена, но говорим за наркоман и хомосексуалист, нали така?

Как мога да гледам жена му и детето в очите ми кажете вие?

# 1
  • Мнения: 3 251
Ами... не ги гледай...

# 2
  • Мнения: 822
Не го мисли...Вече съм се свързала с жена му.Само го посъветвай,да си направи добра застраховка.Нека поне остави нещо на детето...

# 3
  • Мнения: 10 758
Както и преди си ги гледал, така и сега.

# 4
  • Мнения: 2 978
Ако те притеснява, не се срещай с тях..така няма да ти е трудно да ги гледаш! Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 916
Ми може да са се разбрали помежду си със жена му, защо ти трябва да се бъркаш? Има всякакви хора, не е ли възможно жена му да знае?

# 6
  • Мнения: 2 978
Ми може да са се разбрали помежду си със жена му, защо ти трябва да се бъркаш? Има всякакви хора, не е ли възможно жена му да знае?

Е, той доколкото виждам няма да се бърка...Явно го глозга, че знае и му е неудобно да гледа жената и детето..

Ако правилно съм разбрала за к'во иде реч newsm78 Laughing

# 7
  • Мнения: 239
Както и преди си ги гледал, така и сега.

Какво става с теб - карам 2 седмици като луд по Симеоновско и гледам да подпирам, но няма късмет, бате.

Ако те притеснява, не се срещай с тях..така няма да ти е трудно да ги гледаш! Rolling Eyes

Искам да ти кажа, че аз вече няма как да се срещна с тях тъй като те са в Ялта, в хола на Крум и в портретната галерия, а аз джиткам из Саут Парк, Планет, а и скоро в Ескейп. Два различни свята. Те си мислят, че са арт. Наричат се 'дрън', а са си чисти пубери. Аз си мисля, че съм мъж. Наричам се 'меценат', а съм си чиста проба патриот.

Ми може да са се разбрали помежду си със жена му, защо ти трябва да се бъркаш? Има всякакви хора, не е ли възможно жена му да знае?

Жена му знае едва 5% от истината. Убеден съм, че не знае за ковчезите например.

# 8
  • Мнения: 10 758
Ми може да са се разбрали помежду си със жена му, защо ти трябва да се бъркаш? Има всякакви хора, не е ли възможно жена му да знае?

Е, той доколкото виждам няма да се бърка...Явно го глозга, че знае и му е неудобно да гледа жената и детето..

Ако правилно съм разбрала за к'во иде реч newsm78 Laughing
Тц, яд го е, че братчеда не го е взел с него Mr. Green

# 9
  • Мнения: 239
Ми може да са се разбрали помежду си със жена му, защо ти трябва да се бъркаш? Има всякакви хора, не е ли възможно жена му да знае?

Е, той доколкото виждам няма да се бърка...Явно го глозга, че знае и му е неудобно да гледа жената и детето..

Ако правилно съм разбрала за к'во иде реч newsm78 Laughing
Тц, яд го е, че братчеда не го е взел с него Mr. Green

Бех по ски екип и не ме пуснаха на входа щото си помислиха, че не съм гей.

# 10
  • Мнения: 4 916
Е, то ако е само за гледането - известно време може да не гледа.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 079
А я си представи, че жена му знае и предпочита той да е извън къщи? newsm78
А ти не гледай жена му, като ти е неудобно ...  Crossing Arms
Или сведи контактите си с нея до минимум! ooooh!

# 12
  • Мнения: 10 758

Какво става с теб - карам 2 седмици като луд по Симеоновско и гледам да подпирам, но няма късмет, бате.
Няма, каке, няма....щото и като нормален да караш, пак не можеш да ме подпреш... ако аз не го пожелая, разбира се Wink

# 13
  • Мнения: 4 916
А сигурно ли е, че набеденият е гей и наркоман  newsm78 защото и аз съм ходила едно време на Спартакус, но не съм гей... май Thinking

# 14
  • Мнения: 10 758
А сигурно ли е, че набедения е гей и наркоман  newsm78
Не е сигурно, даже напротив...точно обратното.

Общи условия

Активация на акаунт