Капсули за отслабване или номера на китайката -3

  • 33 457
  • 350
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Пускам нова тема, защото сме вече на 15 стр.
Ето я старата.

# 1
  • Мнения: 1 339
Аз искам да се оплача smile3516
От както започнах втората опаковка (направих 3 дена почивка) апетита ми хич не е намалял.
Постоянно съм гладна... Бива ли такова нещо  newsm61
При първата опаковка 1 час след като я започнах апетита ми се изпари и като погледнех храна не ми се дояждаше въобще. Сега само храна ми е в главата... голяма мъка е  newsm45 
На какво се дължи това някоя знае ли ?  smile3506

# 2
  • Мнения: 13 512
Аз продължавам да нямам апетит при втората опаковка- вече 5 дни. но както вече се и оплаках, няма  промяна в килограмите.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз и с първата опаковка не свалих кила, така че изобщо не се надявам, че с втората ще има някакъв ефект.Но пък на сантиметри свалям.
Апетита ту го има, ту го няма Mr. Green
sisin4e , да не би да ти идва newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Да се похваля: 5-ти ден -2 кг.  Party
Обаче днес малко се отпуснах, а преди малко се натъпках  Confused

# 5
  • Мнения: 1 035
привет мацки.
аз както писах преди време,съм вече 63кг(бях 66кг),но май не е благодарение на зелените капсули,а защото бях болна и нямах никакъв апетит.
ве4е 4 дена откакто съм здрава и не съм си върнала кг,а съм и от 2 дни в цикъл. Sick
от понеделник почвам розовите. Peace освен това мисля да се захвана и с японското чудо,та от японско-китайските бъркочи се надявам да стана 58кг.  Praynig
ще пиша пак след 1 седмица.  Peace

# 6
  • Мнения: 597
Аз тези капсули не съм ги пила,но пих други капсули- Трим Спа,бях писала и преди.После пих Худия....ами да ви кажа,докато ги пиеш си Ок,спреш ли ги....такъв апетит ти се отваря,4е на мен ли4но ми е непосилно да се преборя..само ям..И вместо от 62 както си бях,да смъкна...сега съм 70, а бях 73,600 !!! Не ги пийте тия боклуци...моите ем са скъпи,гарантирано проверени,вси4ко им е както си трябва..и какво оба4е стана? По добре диета,спорт,кой както може ,но не се тъп4ете с тия неща..препатила съм,споделям го...Дай Боже,при вас да не се полу4и така,но се съмнявам.Успех ви желая,знам какво е да искаш да отслабнеш,и като се видиш в огледалото да ти става тъжно...

# 7
  • Мнения: 13 512
Ами нали се включиха момичета, които са ги пили преди една година- задържаха си килограмите. Да, при повечето препарати ,както и след всички диети  следва вълчия глад и - йо йо ефекта. Аман!

# 8
  • Мнения: 597
Не знам Монда,дано да е така,но при мен хи4 не стана добре работата...Тук има какви ли не неща за отслабване,и са около 25-35$ ,не е малко...но нали се знаем ние жените,щом искаме нещо-го имаме...ама сега си имам и още килца за сваляне,а с годинките става толкова трудно  и бавно...понякога много се отчайвам...

# 9
  • Мнения: 13 512
аз преди 2 години с  аткинс и много спорт свалих 15 кг . миналата година спрях цигарите и качих 20 /е, може и да не е било само от цигарите/, така че много  добре знам. но досега винаги ми е бил проблем апетитът, който не съм намирала начин да подтисна, без да имам много неприятни странични реакции.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Записвам се за темичката
Аз имах много добри резултати за 6 дни- 6 колограма, след това пак нямах апетит , но сега , месец след като ги спрях започнах отново да качвам, а се храня нормално... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 13 512
но сега , месец след като ги спрях започнах отново да качвам, а се храня нормално... Rolling Eyes
е това вече е лоша новина.... Sad

# 12
  • Мнения: 202
Разбрах, че хапчетата се казват Сание така ли е? В Стара Загора могат ли да се намерят?

# 13
  • Мнения: 1 353
Разбрах, че хапчетата се казват Сание така ли е? В Стара Загора могат ли да се намерят?
Тези за които говорим не се казват Сание а Капсули за отслабеане.А иначе зелената кутия се казва Сание-да

# 14
  • Мнения: 13 512
Разбрах, че хапчетата се казват Сание така ли е? В Стара Загора могат ли да се намерят?
не,не се казват Сание. зелените се казват така,а тук обсъждаме ефекта от розовите,които са по-ефикасни.
Аз днес нръднах някакви грамове надолу,чак ме е страх да се похваля:-)

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 12:12 от monda

Общи условия

Активация на акаунт