Отговори
  • Мнения: 5 183
Мили Софийски мами, ще пусна такава тема и в от4етната ви тема, но там предполагам са мами с бебета, та затова я пускам и тук.
Живея в англоговоряща страна и за сега си ми е добре тук, но наши приятели мислят да се връщат в родината със 7-годишното си дете, което в на4алото на следващата у4ебна година ще е ве4е на 8 години. Това дете, както може да се предположи, се справя по-добре с английския език, отколкото с българския. ХОДИ на у4илище тук - тръгват на 5. Пише и 4ете на английски, но може и на български - не толкова добре, но се справя общо взето. ЗНАЕ Ве4е таблицата за умножение, смята и т.н. НО притесненията на майка му са да не я накарат да запо4ва пак от първи клас, защото определено той не е у4ил много от нещата, които са в програмата на българските у4илища и т.н. А И определено правопис, краснопис и т.н. на български са му ... под всякаква критика, предполагам   АЗ ли4но мисля, 4е не е нужно това, но те са родителите и те решават кое е най-добро за тяхното дете и те са решили. А именно - искат да му намерят 4астно у4илище, в което говорят и у4ат предимно на английски, хем за да не му пострадал и английския - да го позабрави например. ОБещах им да разпитам тук във форума. Те ще живеят в София. МОля, кажете има ли такова у4илище и, ако може, дайте пове4е информация! Казаха ни 4е имало подобен вариант на у4илище с немски, което се казвало "Дой4е ВЕле" май 
Предварително ви благодаря!!!
 

# 1
  • Мнения: 352
Племенницата ми е в "Дрита"-невероятно училище.То е средно ,но има детска ясла и градина.Посети сайта на търсачката и ще се информираш.

# 2
  • Мнения: 2 258
Чувам добри отзиви и за "ЕСПА".Намира се в Младост.Отново ще те препратя към търсачката Laughing

# 3
  • Мнения: 27 524
Племенницата ми е в "Дрита"-невероятно училище.То е средно ,но има детска ясла и градина.Посети сайта на търсачката и ще се информираш.

Явно наистина е невероятно, щом само за детската градина таксата е 2200 евро  #Crazy

# 4
  • Мнения: 2 401
Галинела, би ли споделила повече впечатления от училището.  Виждам, че има  информация в сайта им, но и малко неофициална информация е добре дошла. Simple Smile

# 5
  • на пряката в пряката
  • Мнения: 84
Opredleno ti preporychvam ESPA,namira se v Mladost 1.Ranno chuchdoezikovo obuchenie po angliiski i vtori zapaden ezik po izbor-nemski ili ispanski.Sport razlichni, vidove izkustva,celodnevno obuchenie. Descata poluchavat ne samo znaniq po razlichnite disciplini....idi i vij

# 6
И аз мисля, че Еспа е най-доброто частно училище. Имам лични впечатления, децата непрекъснато се занимават с нещо полезно, материалната база е отлична, учителите са добри, чуждоезиковото обучение е на ниво, има и индивидуален подход към децата. Цените са високи за БГ, но всяко хубаво нещо си има и съответната цена.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 288
ЧОУ 'Свети Климент Охридски' Дианабад - имат едно австралийче и едно азиатче във втори клас - наясно са как да работят с такива деца.

# 8
  • Мнения: 5 183
Благодаря на вси4ки за информацията!

# 9
  • Мнения: 2 401
Аз мисля, че ЕСПА трябва да ходят да се гръмнат, изчетох доста отзиви за тях.  Дори само като им видиш аматьорския сайт, можеш да си направиш някои изводи.  При тези такси, щом нямат пари да се презентират си предсавям качеството на предлаганите "услуги".

Общи условия

Активация на акаунт