На колко от вас момичета, мъжете са регистрирани във форума?

  • 1 718
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Моя мъж от скоро и той се подвизава във форума на татковците, та се чудех на колко от вас мъжете са регистрирани и дали сами изявиха желание?

# 1
  • Мнения: 5 313
Моят не е.

# 2
  • Мнения: 3 423
Моят не е.

# 3
  • Мнения: 5 391
И мойтУ също не е Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 564
И моят не е NaughtyНо понякога влиза във форума на татковците като гост или с моя ник. Thinking

# 5
  • Мнения: 2 220
Не му е интересно и не е регистриран.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Моят също не е. Не му е интересно. Той си влиза в други форуми.

# 7
  • Мнения: 656
Не му е интересно и не е регистриран.
Peace

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Е, моят Е.

# 9
  • Мнения: 6 167
един зависим мисля, че е достатъчен във фамилията.

# 10
  • Мнения: 2 529
Последното място, в което ще влезе моят мъж в интернет е bg-mamma  Joy Какво остава да се регистрира  Laughing
Ей, той си е такъв, да не помислите, че има някакви лоши чувства към форума  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 981
И моят не е.Ровичка непрекъснато из други форуми (напр. екстремни спортове)

# 12
  • Мнения: 907
Моят не е (или аз не знам поне), но позната и роднина са влизали във форума от моя компютър, докато са ми били на гости, обаче анонимно.

# 13
  • Мнения: 7 474
Моят не е и няма работа тук  Laughing , човек има нужда от усамотение  Mr. Green

# 14
Да питам (с питане един мъж ..... на моя мъж жената) , след като при регистрацията се записват ника(неразделно и паролата) и IP-то, как тогава от един компютър ще има двама регистрирани? Ако това не е възможно значи един от двамата(или повече) членове на семейството е неравноправен.
Обратното, ако това е възможно има два начина:
1. Жената скромничко си пише за нейните проблеми, мъжът и пък обратно, пише глупости. Следва да му се удари една тесла от Админи и Модове и покрай сухото изгаря и мокрото.
2. Мъж или жена си прави две регистрации (другите членове на семейството ги "нема у целата схема"), с едната е ангел, с другата е на крилете на дявола. При евентуална тесла на дяволския ник, другия е невредим.

Общи условия

Активация на акаунт