Търся добър кожен лекар във Варна!

  • 954
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!
От известно време имам ужасни сърбежи във областа на гърдите ,по точно около зърната.Искам да отида на кожен лекар за да се види от какво може да е ,но за целта търся лекар който да ми баде препоръчан и мисля че тука е най точното място.Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля да ми даде съвет какво би могло да е newsm78.Благодаря ви и очаквам вашите компетентни мнения  Hug

# 1
  • varna
  • Мнения: 1 012
извинявай че те питам: варненка ли си или не за да знам как да ти обесня улицата Simple Smile им,а един доцент-ама като му забравих името Sad той е стар вече ама мисля че всеоще работи-можеш да го намериш на улица "княз Батенберг" след пресечната с "княз Дондуков"  след 50 или 100 метра вляво-стара кооперация тарси табела с името и раб. време-ако не в кожната поликлиника в окръжна мисля че ще намериш някой свестен : Wink

# 2
  • Мнения: 2 261
Може би става въпрос за Томов,близо до Дирекцията на МВР.Ако е той има и кабинет до пицария "Донатело".За него съм чувала добри отзиви.

# 3
От скоро живея във Варна и воулбще не познавам улиците или града.В квартал чайка съм и ако можете да ми кажете как да стигна до там с кой рейс или точен адрес пък аз ще се оправя.Но пропуснах да ви кажа нещо много важно  Naughtyне трябва да е мъж ,а жена, понеже мъжът ми няма да ме пусне при мъж  Rolling Eyes.А някакъв телефон да ми оставите ?Все пак благодаря за отделеното време  Hug

# 4
  • Мнения: 2 261
Мъжът ти да не става смешен!Най добрите лекари като цяло са мъже ,гениколози пък най вече.Пусни в Гугъл и ще намериш точни адреси и телефони на доктор Томов!

# 5
  • Мнения: 13 512
доцент Пенка Друмева- 0888376865
преглежда в поликлиника Европа

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Монда ме е изпреварила. И аз препоръчвам Друмева.

# 7
Благодаря ви много момичета Hug.Всички тука сте супер Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт