Заспива на челна стойка

  • 849
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 514
Сигурно се чудите как става това!?  От около месец започна да заспива по корем, като преди това се влачи, пълзи, надига си дупето като стига почти до челна стойка - главата на леглото, краката на пръсти и дупето високо във въздуха. Приятелка ми каза, че това може да е ортопедичен проблем и тъй като сега прохожда - отидохме при Алексиев. Той го прегледа на ехограф и каза, че няма никакъв проблем. Много рядко, когато е много уморен, заспива по гръб. При вашите бебета случвало ли се е?

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
извинявай, но ми стана много смешно като си представих бебето на челна стойка и то да спи Laughing
щом добър лекар ти е казал, че няма проблем, не се тревожи!!

# 2
  • Мнения: 4 668
Е , това не е точно челна стойка  Laughing Много бебчета спят така , моят син също го правеше ... много съм се чудила как е възможно да му е удобно - главата забита в ъгъла и вирнал дупето  hahaha  и сега понякога заспива така .

Но , чак пък ортопедичен проблем  Rolling Eyes никога не бих помислила за това като проблем ... малко се е превъзбудила приятелката ти с диагнозите .

# 3
  • Мнения: 419
И нашия заспива така често  Simple Smile върти се ,лази насън ,вдига дупето Peace
Не се притеснявай на много от познатите ми майчета децата спят така  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 118
 LaughingТова е най-предпочитаната поза за спане и на мойта щерка! чудех се на какво точно ми прилича,като спи в тая поза и скоро реших че прилича на едно пиле в тава,приготвено за печене! Laughing

# 5
  • Мнения: 7 186
Моят син също прави редовно такава упражнения, преди да заспи. Както е по корем си надига дупето и си забива главата в матрака. Simple Smile
И по някое време като вляза в стаята, го намирам заспал в най- различни пози.
Аз не мисля, че е проблем.

# 6
  • Мнения: 2 956
LaughingТова е най-предпочитаната поза за спане и на мойта щерка!
И на моята също  Laughing ако не е заспала седнала разбира се в ъгъла на кревата  Joy

# 7
  • Мнения: 429
Завивката задължително се събира на топка, ляга се отгоре, главата настрани, тя по корем, на колене, с навирено дупе - ей така спи. Ставам по няколко пъти да я обръщам настрани и да я завивам - точно след една минута си е в нeйната поза  Grinning

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 13:05 от mi6onka

# 8
  • Мнения: 3 456
И моята щерка като бебе обичаше да спи на "четири крака"

# 9
  • Мнения: 1 032
Моята щерка и досега понякога заспива в позата "мюсюлманин на молитва". Дупето е вирнато нагоре (много често го върти наляво- надясно докато заспива), главата е забита надолу, а ръцете са на възглавницата.

# 10
  • Мнения: 10 514
Благодаря - успокоихте ме!   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 461
След кто сте водили детето на преглед мисля ,че повече няма за какво да се тревожите.
Много сладки заспиване  Laughing на челна стойка. Mr. Green
По някога Пламен заспива така ,но това се случва много рядко.

# 12
  • Мнения: 1 157
LaughingТова е най-предпочитаната поза за спане и на мойта щерка!
И на моята също  Laughing ако не е заспала седнала разбира се в ъгъла на кревата  Joy
нашата любима поза

# 13
  • Мнения: 2 663
И моето дете заспива в страшно смешни пози, за мен е нормално щом и при другите деца е така, но докато се намести минават поне 30 мин в мрънкане и като го погледна след затишието едва се сдържам да не се засмея- на 4 крака, ръцете между решетките на креватчето и както се сетиш иначе

# 14
  • Мнения: 3 499
И моята заспива "на чорчик".Да не говорим, че се насън пълзи и става /тоест малко сумнамбулче/.И спи малко права и като се усети, че е права й не й е удобно почва да хленчи и аз ставам и я слагам обратно да легне и тя си дозаспива. Joy

Общи условия

Активация на акаунт