Откровеността - докъде води тя?

  • 3 495
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Е, докъде води откровеността?
Когато си откровен, не злонамерен, а откровен?
Откровен за личните си помисли?!?!
Откровен за мнението си относно отсрещния човек?!?!?!
Откровен на всяка цена?!?!
Заслужава ли си?
Трябва ли?

# 1
  • Мнения: 6 155
Сега съвсем откровено ще ти кажа, че в последните дни се опитваш да догониш Касиди по брой пуснати теми  Mr. Green
Това не е злонамерено Laughing
Аз съм откровен човек - казвам си каквото мисля, без значение дали е хубаво или лошо  Crossing Arms
Предполагам, че не винаги си заслужава Rolling Eyes
Обичам хората, с които контактувам да бъдат откровени и с мен.

# 2
  • Мнения: 15 619
Ама докъде, води не казваш.

# 3
  • Мнения: 899
До никъде.

# 4
  • Мнения: 495
води до конфликти, до това води
иначе и аз съм прям човек и харесвам такива хора

# 5
  • Мнения: 560
Откровено ще ти кажа,че тормозиш мързеливо-заспалите мозъци на хората в неделя с тия филисофски теми,дет` ги пущаш.Ама това ме доведе и до отговорите на въпросите ти.Ай "го-вна"-ако си пич,няма да се разсърдиш-откровеността води до разкриване на истинските хора.Ако откровено кажеш на някого нещо хубаво,ако е човек на място няма да се надуе от това,ако пък кажеш нещо лошо-няма да се разсърди. Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 805
До всичко и до нищо.
Зависи колко си способен да поемеш и какво можеш да понесеш.

# 7
  • Мнения: 5 577
До сега на мен ми е носела само добро.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
До нещо добро  Peace

# 9
  • Мнения: 227
 CryВ повечето случаи до неприяности и гадости води,пустата откровеност.

# 10
  • Мнения: 258
Откровенността може да бъде разрушителна, ако отсрещната страна е твърде докачлива. На теория, повечето хора ценят откровеността, но на практика, малцина са способните да я оценят, особено когато се отнася до тях.

# 11
  • Мнения: 13 512
пред някои инстанции - и до ефективна присъда Laughing

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
С времето разбрах, че е глупаво да си крайно откровен....най- вече защото повечето хора не се интересуват наистина от мнението ти......защото истината често наранява...... етика се нарича това качество да умееш да преценяваш до каква степен да откриеш мнението си

# 13
  • Мнения: 2 978
Най- мразя когато някоя позната ми говори, че обича да е откровенна, а когато някой говори така с нея, се сърди...Е, не става така.

Всичко е до лично усещане. Не с всеки може да си откровен. Peace

# 14
  • Мнения: 1 813
Винаги съм била откровенна с хората,но понякога не е много правилно.Води до натякване и се ползва като един вид "оръжие" с/у мен  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт