ПОМОЩ!

  • 822
  • 9
  •   1
Отговори
След дълго и щателно избиране, състоящо се в разговори с приятелки, четене на форуми и мнения реших, че съм избрала добрия АГ лекар. И така сутринта заредена с нервни окончания се запътих към най-близкия кабинет. Посрещна ме една не дотам лицеприятна лекарка, но връщане обратно няма. Прегледа се състоеше в болезнена палпация, от която още имам болки в корема и едва ли не ме разчекна на две, пъхайки железа, пипети и разни други щуротии в мен. Взе ми секрет за микробиологично изследване и цитонамазка. Утре ще са готови резултатите. Въпроса е в това, че след прегледа имам болки във влагалището, парене и се чувствам ужасно....какво да направя?! Cry

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Close Вземи си утре изследванията и отивай при друга лекарка.
А днес една седяща баня с тетра може да ти помогне за паренето , а за болката нош-па .
Дано се оправиш и да не попадаш повече на такива лекарки.

# 2
Цитат на: deer
Close Вземи си утре изследванията и отивай при друга лекарка.
А днес една седяща баня с тетра може да ти помогне за паренето , а за болката нош-па .
Дано се оправиш и да не попадаш повече на такива лекарки.


То беше рутинен профилактичен преглед, защо да ходя при друг?! Правих баня с калиевперманганат,но май не ми помогна много! Cry

# 3
  • Мнения: 9 063
какъвто и да е прегледа,не мисля че втори път ще идеш при тази лекарка Rolling Eyes

# 4
Цитат на: Stefanie
какъвто и да е прегледа,не мисля че втори път ще идеш при тази лекарка Rolling Eyes


Абсолютно верно!

# 5
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Цитат на: Emilie_K
... Правих баня с калиевперманганат,но май не ми помогна много! Cry

Можеш ли да ми кажеш, за какво с този калиев перманганат, като той гори. Ако ти е направила рана лекарката, не е това начина. А и това, че докторите вече отричат баните със калиев перманганат?!

# 6
Отчетох го като грешка то с перманганата! Днес пак ходих и казаха, че има две вероятности или охлузване от прегледа или някакво вирусно заболяване, но за вируса ще се потвърди изследванията, които ми взеха. Даде ми да се мажа  с Нистацин и трябва да наблюдавам какво се случва........БАСИ!
Въпреки това микробиологията ми е напълно чиста!

# 7
  • Мнения: 2 494
Цитат на: Emilie_K
Цитат на: Stefanie
какъвто и да е прегледа,не мисля че втори път ще идеш при тази лекарка Rolling Eyes


Абсолютно верно!


Само леко въпросче, може ли да кажеш коя е лекарката за да се предпазим и ние да не ходим при нея!!!
Мерси, бързо възстановяване и успех при следващите лекарки!!!

# 8
  • Мнения: 172
не мога да повярвам, какво са ти правили, да не сме в каменната ера, възмутена съм, ако не дай Боже има нещо по сериозно, си е направо за съда, пазиш ли си изледванията с дата и подписа и на тази некадърна явно лекарка?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Цитат на: Emilie_K
Отчетох го като грешка то с перманганата! Днес пак ходих и казаха, че има две вероятности или охлузване от прегледа или някакво вирусно заболяване, но за вируса ще се потвърди изследванията, които ми взеха. Даде ми да се мажа  с Нистацин и трябва да наблюдавам какво се случва........БАСИ!
Въпреки това микробиологията ми е напълно чиста!


Честито за микробиологията , направи си баня с ТЕТРА и иди на друг лекар , а можеш да се намажеш и с клотримазол , но само ако си сигурна , че НЕ СИ БРЕМЕННА .

Общи условия

Активация на акаунт