Подсечена ни е кожата под мишниците

  • 6 772
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Може ли да ги мажа с крема за дупе на мустела или да купувам пудра или нещо такова?От какво ли е станало така?Струва ми се че добре я подсушавам,ама знам ли Thinking
А някой от вас ползвал ли е колд-крема на Avene и за бебчетата?
Благодаря предварително

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не съм ползвала такива мазила и не мога да отговоря на въпроса ти.С риск да стана банална,съветвам те да намазваш под мишничките с преварен зехтин,сигурна съм,че ще се повлияе много добре.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И ние имахме този проблем 1-2 дена.
Веднага след като я забелязах, след баня подсуших под мишничката и намазах с кремчето на Мустела против подсичане и мина точно за 2 дена напълно. Вече много внимателно подушавам и всеки път мажа с лосиончето за тяло или олиото и под мишничката. Peace

# 3
  • Мнения: 432
След баня намазвай и подмишниците с някакъв крем,да е мазен за овлажняване, не пудра.Това кремче на Мустела щом е за дупе може би изсушава.Мисля че е точно от подсушаването.На Ники така му ставаше като по-малък и аз мажех всяка вечер.Ползвам млякото на Бюбхен.За 2 мазания се оправиха,после профилактично мажех.

# 4
  • Мнения: 1 032
Въпреки че много майки отричат пудрата- аз я ползвах постоянно почти до годинката. Никога не сме имали проблем с подсечено дупе или мишници. Колкото и да подсушаваш това са гънчици и винаги може да има някакъв пропуск. Кремчетата срещу подсичане също помагат.

# 5
  • Мнения: 601
С преварен зехтин. Няма да усетиш кога е минало.

# 6
  • Мнения: 157
Намажи я с дефламол 2-3 пъти след къпане и ще мине.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
БейбиТан върши голяма работа!

# 8
  • Мнения: 56
Задължително омазнявай след като подсушиш.Пробвай да намажеш с правено кремче за подсичане.Аз на моето зайче всички ранички съм му ги мазала с него.Например като си издереше личицето с ноктите пак го мажех с това кремче.Абсолютно безвредно и ефикасно.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 129
Мажи с крема за подсичане и трябва скоро да мине.  Аз мажа обилно с бебешко олио и не сме имали проблеми с подсичането, освен през първия месец.
Avene си имат бебешки кремчета.

# 10
  • Мнения: 351
При нас се беше появил този проблем през лятото. Ние ползваме козметиката на Мустела, но кремчето за дупе е неподходящо защото много бързо изсушава кожата. Можеш да ползваш Hydra bebe corps на Мустела, ние го използваме винаги след  баня. Той хидратира кожата и е подходящ за токова нежно място като мишниците. Ще подхрани много бързо кожата.

# 11
  • Мнения: 210
И при нас имаше същия проблем с гънчиците под мишниците.,Мина ни бързо с кремчето "Бейби Тан",много е ефикасно.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз уж мажа всяка вечер всички гънки с крем против подсичане и после цялото тяло с бебешко олио, но скоро видях, че леко са и подсечени мишничките. Явно не съм я подсушила добре. Оправи се много бързо с мазане и подсушаване добре.

# 13
  • Мнения: 4 629
На бебето подмишниците или и твоите се подсекоха? Ако на бебето обличай го по-леко, с дрехи без ръкави ,за да е на въздух кожата

# 14
аз слагам преварен зехтин. Много бързо ни минава. Peace

Общи условия

Активация на акаунт