133-то или 38-мо за първолаче?

  • 587
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Вече ще се гръмна с тези училища, маменца, тъкмо харесам някое по препоръка и се почви и крайно лоша референция него  Sick
Та последно се спрях на тези двете и разчитам на вашето мнение, че не остана време. Ще буда благодарна и на повече инфо относно засилено или не е изучаването на чужди езици в тях, има ли занималня, до колко часа е и пр. Предварително   bouquet  bouquet

# 1
Ето на какво попаднах съвсем случайно www.dnes.bg/article.php?cat=59&id=16874. Едва ли бих искала това да е учител на детето ми.

От лични впечатления - няма съмнение, че изборът трябва да падне на 38 ОУ. Училището е много  добро - отлична дисциплина, взискателност към учениците и добри резултати от обучението.

# 2
  • Мнения: 5 468
След тази статия, би трябвало да са я уволнили Shocked.
Но защо спи директора на училището?

# 3
  • Мнения: 324
Eеее, ужас  Shocked
Аз като ви казах, че тъкмо харесам някое и се случва нещо такова  ooooh! ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 229
Не са ли я уволнили след това. Shocked

# 5
  • Мнения: 998
Детето ми е първокласник в 133-то. Попаднахме на изключителен професионалист (предварително проучен, разбира се). Децата учат руски език от първи клас, а западен едва от четвърти. Но за мен решаващи при избора бяха не езиците, а сериозността на подготовката и преподаването. Статията наистина е шокираща, но говори преди всичко за един преподавател и за шуро-баджанащината в страната ни.
В училището има занималня, но не мога да кажа до колко часа е. Синът ми посещава частна занималня, която е зад ъгъла на училището, с руски преподаватели. ИЗключително съм доволна! Класната и ръководителката на занималнята са екип. Почти не се налага да проверявам домашни и да доучвам в къщи.
Това са впечатленията ми засега, но те са предимно от конкретните учители, които работят с детето ми.
Ако те интересува още нещо, пиши ми на ЛС, ще ти отговоря Hug

Общи условия

Активация на акаунт