TV Bulgaria

  • 2 463
  • 31
  •   1
Отговори
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Опитвам се да открия програма на TV Bulgaria, но на интернет страницата им е сложена някаква стара неактуалиzирана програма от началото на декември. Дали има и някакви други страници, на които да мога да я видя?

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Поправям се...
Ето тук има програми за разните му канали
http://media.dir.bg/tv.php?step=1&f_tv%5B%5D=22&f_week%5 … ;%C4%C8%D0%C8.y=6
ТВ България е ли = Сателитен канал на БНТ  ?

# 2
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: mcdirock
Роза,те нямат ли телетекст?

уф, той не ми иzлиzа....

# 3
Розичка, да не те отчайвам ама май няма такова място. Програмата я изписват всеки ден по самата телевизия (въобще ако засечеш такъв момент). Телетекста им определено не работи.

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: mcdirock
ТВ България е ли = Сателитен канал на БНТ  ?

Не, БНТ отделно май иzлъчва по сателит. А ТВ България не е лош, дават и хубави стари филми. Досега обаче само един два пъти имах време да погледам.

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: mcdirock

ТВ България е ли = Сателитен канал на БНТ  ?

Ама съм блейка ooooh!  То си пиШе с ей такива големи букви ТВ България ама като няма кой да гледа  Embarassed
Зна4и е това... Bulb

# 6
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Розичка, да не те отчайвам ама май няма такова място. Програмата я изписват всеки ден по самата телевизия (въобще ако засечеш такъв момент). Телетекста им определено не работи.

 Grinning  Значи "повредата не е в моя телевиzор" Wink

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: mcdirock
Цитат на: mcdirock

ТВ България е ли = Сателитен канал на БНТ  ?

Ама съм блейка ooooh!  То си пиШе с ей такива големи букви ТВ България ама като няма кой да гледа  Embarassed
Зна4и е това... Bulb

Хм, обаче според програмата от линка, който ми даде, се води като сателитен канал на БНТ...  Може аz пък да съм в грешка Thinking
Защото сега открих програмат им при БНТ http://programata.bnt.bg/tv_bulgaria?eZSESSIDprogramata=6720190c … 160e72ce0e8a592e9

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: rosa
Цитат на: mcdirock
Цитат на: mcdirock

ТВ България е ли = Сателитен канал на БНТ  ?

Ама съм блейка ooooh!  То си пиШе с ей такива големи букви ТВ България ама като няма кой да гледа  Embarassed
Зна4и е това... Bulb

Хм, обаче според програмата от линка, който ми даде, се води като сателитен канал на БНТ...  Може аz пък да съм в грешка Thinking
Защото сега открих програмат им при БНТ http://programata.bnt.bg/tv_bulgaria?eZSESSIDprogramata=6720190c … 160e72ce0e8a592e9

Не си в греШка. И аз отна4ало се по4удих дали е съЩото но в горния десен ъгъл на прозореца с програмата има лого на което пиШе ТВ България

# 9
Роза, май удари 10-та, че даже и обновена Wink  Grinning

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Роза, май удари 10-та, че даже и обновена Wink  Grinning

 Sunglasses с помощ от mcdirock. Сега хващам HotBird и Astra и мога да гледам поне ТБ България и Евроспорт на бълг.( Rolling Eyes )

# 11
Цитат на: rosa
... Sunglasses с помощ от mcdirock. Сега хващам HotBird и Astra и мога да гледам поне ТБ България и Евроспорт на бълг.( Rolling Eyes )
И ние сме така. Денем "бучи" там телевизора да звучи българска реч, пък друг въпроса, че никой не ще да гледа Grinning

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: rosa
Цитат на: Honda
Роза, май удари 10-та, че даже и обновена Wink  Grinning

..Сега хващам HotBird и Astra и мога да гледам поне ТБ България и Евроспорт на бълг.( Rolling Eyes )

Леле ка ти завиждаааам  Wink Дано сега в новата къЩа успеем да направим неЩо с пустия сателит ,4е и аз най_после да се облажа с бг телевизия  Imp Няма само познати и колеги жабари да ми се подиграват ,4е хваЩали ТВ България пък аз ...нъцки  Wink

# 13
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
И аz така се радвам сега.  Simple Smile Преди също имах кабелна и нищо не можех да гледам.

# 14
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
И ние сме така. Денем "бучи" там телевизора да звучи българска реч, пък друг въпроса, че никой не ще да гледа Grinning

zащо така? Не дават ли и детски предавания?

Общи условия

Активация на акаунт