Банка, от която сте доволни

  • 1 113
  • 17
  •   1
Отговори
Моля да ми препоръчате банка, от която сте доволни като обслужване. Предстои ми вземане на жилищен кредит, та се интересувам и лихвите да  са поносими и изобщо да нямам проблеми с банката. Сега имам сметка и друг кредит в ДСК, обслужвам си задълженията редовно и не съм имала проблеми с тях, обаче мисля, че не с тази банка точно трябва да си имам работа. Не мисля, че са коректни към клиентите си. Моля, помогнете ми със съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 480
ПИБ,  ПроКредит също, но във втората не съм ходила за нещо сериозно...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 743
Пощенска банка  Peace
За сега сме доволни  Praynig

# 3
  • Мнения: 27 524
За България все още никоя банка не предлага нормални и човешки условия. Да се надяваме, че ще се промени това  Peace

# 4
  • Мнения: 517
Пощенска... Peace

# 5
  • Мнения: 6 206
И аз мога да кажа, че Пощенска е най-малкото зло. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 46 492
Единствено от ОББ, но не от всички клонове  Stop конкретно от клон "Лозенец" съм доволна  Peace

Имам опит и с Пощенска- загубиха ни докумените, докато чакахме одобрение по Ипотечен кредит, в другия случай, имахме Предварително одобрение и след сключването на Предварителен договор за Покупко-проджба, просто казаха НЕ  newsm78

ДСК- не преподписва договорите си за Ипотечен кредит при падане на лихвения процент  Rolling Eyes благодарение на това,че избрахме ОББ, вноската ни падна от 422 на 326 лв. за 2 г., ако бяхме при ДСК и сега, 3 години след тегленето, все още щеше да е 422  ooooh!

Райфайзен, процентът им беше с цели 3 пункта под този на друга банка, а при консултацията се оказа, че месечната вноска по Ипотечен кредит е една и съща. Не успяха да ни дадат смислено обяснение, но по-добре си питай каква е вноската, а не процентчето, ако решиш да работиш с тях  Thinking

# 7
  • Мнения: 1 111
Ние вече 7 год. сме клиенти на ОББ и нямаме никакви оплаквания.
А що се отнася до ДСК - виж по-надолу във форума,имаше една голяма тема колко са некоректни...

# 8
  • Мнения: 476
Аз лично съм доволна от ОББ.

# 9
  • Мнения: 177
За България все още никоя банка не предлага нормални и човешки условия. Да се надяваме, че ще се промени това  Peace
newsm10

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Редовен клиент съм на Хеброс!   bouquet

# 11
  • Мнения: 10 570
Булбанк - теглихме ипотечен кредит преди няколко месеца.

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Ние сме клиенти на ПИБ. Доволни сме, въпреки че имат доста изисквания по отношение на документите.Била съм и на ОББ, БУЛБАНК. Но не съм доволна.
Знам, че по отношение на кредити ПОЩенска банка са коректни.
Успех с избора!

НО
За България все още никоя банка не предлага нормални и човешки условия. Да се надяваме, че ще се промени това  Peace
newsm10

с това съм напълно съгласна. Все с нещо се дънят.

# 13
  • Мнения: 6 617
Булбанк -служебни лични сметки все са ни там!

# 14
Благодаря на всички. Мисля да опитам в ОББ, освен това ми е наблизо. Не знам обаче дали лихвите не им бяха много високи. Ще видя и за Булбанк как е. А дали някой знае какви ще са последиците ако рефинансирам кредит на ДСК с такъв от друга банка? Питах в ДСК, но нещо се ослушват.
И още - Райфайзен на мен ми е в черния списък, такава дива некоректност и цигански номера никъде няма като при тях. Ако някой се интересува, ще пиша какви ги вършат за да не се излъже някой да си има вземане-даване с тях.
Още веднъж благодаря за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт