Зацапване

  • 1 036
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.От скоро съм в този форуми и много се радвам,че Ви има.Искам да Ви попитам следното:МЦ трябва да ми дойде на 08.02.и днес прокървих.Много ще се радвам това да е имплантация.По принцип МЦ е съпроводен с много болки и обилно кървене,а това е съвсем оскъдно.Моля помогнете ми да си отговоря на въпроса относно кървенето и дано този месец да съм прихванала.Успех на всички в бебеправенето!

# 1
  • Мнения: 2 309
Няма как да гадаем,защо ти е прокървило и от какво?
Не само аз,а и други ще кажат,че когато търсим симпптоми - край нямат...
Пожелавам ти наистина да е от имплантация,но не се втелясвай!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако до сега не ти се е случвало, е напълно възможно да е от имплантиране.
Изчакай още няколко дни и с тестче провери.
Стискам ти палци и успех.
Прокървяване може да се получи от много неща, като започнем със стрес, прекаляване с кекса и какво ли още не, но от сърце ти пожелавам лелката да не дойде този месец и още 9 да я няма Laughing

# 3
  • Мнения: 7 716
Изчакай - може да началото на цикъла, а може и да има бременност. Рано е още.

# 4
  • Мнения: 364
Стискам палци!  PraynigДано се похвалиш! Чакането е кофти, но няма как. Успех! Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 565
desi_dbd и аз предполагам че е от имплантирането. Но за големите болки не съм много съгласна. При мен едвам едвам ме наболяваше колкото да ме подсеща че нещо става в мен. Така че стискам палци тези дни да се похвалиш с   EFP . Ако не можеш да устискаш още някой друг ден може да си направиш тест. На мен ми се появи много бледа чертичка, а на втория, който направих на втория ден закъснение ми излезе ясна втора черта. Но най - добре изчакай си закъснението. Стискам си всички палци!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 6
Katelina,не се бях изразила точно.Исках да кажа ,че аз имам силни болки мо време на МЦ,а не че на всяка цена трябва да има.Но за съжаление като бях днес на Док ми каза ,че най-вероятно е цикъл.Но не знам защо не се разочаровах.По -добре да е цикъл отколкото да е някакво усложнение на бремеността и да се случи нещо на бебо.Чета по форума ,че бременост с кървене не е нещо нормално и за това поне съм спокойна и вярвам ,че рано или късно и на моя двор ще огрее слънце.Успех на всички!

# 7
  • Мнения: 5 317
Успех и на теб. Peace

# 8
  • Мнения: 990
Не е изключено. Стискам ти палци   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт