диария при бременост

  • 825
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравеите мамчета.Бременна сам в третият месец,и от николко дни имам диярия.Пробвах никои бабини рецепти но без особен резултат.На никоия от вас случвало ли и си е?и може ли никои да ми даде савет ,какво да пробвам за да има ефект.Благодаря ви предварително.

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ще ти кажа един бабешки съвет- например компот от дренки- той запича. Иначе внимавай да не се обезводниш.

# 2
  • Мнения: 2 005
Изцеден пресен лимон,за да те пресече!Няколко пъти на ден. newsm78

# 3
  • Мнения: 338
Аз имах същия проблем, но в 7 месец-тогава пиех ентерол и минах на диета-изкиснато сирене и препечен хляб. Пробвах и с компот от дренки. Допитай се до лекар за това какво може да приемаш Rolling Eyes

# 4
мене ме беше пипнал гадния вирус в седмия месец - разстройство, повръщане. Оправих се с пълна диета - хляб и вода (много вода). за разнообразие можеш да си позволиш обикновени бисквити и солети.

# 5
  • Мнения: 9 050
Аз бях така. До третия месец имах запек. А после, като почна една диария....до края на бременността бях така. Нищо не помагаше. нито дренки, нито лимон, нито диета, нито хапчета. Като родих, нещата малко по малко се оправиха.
Пий повече течности, за да не се обезводниш. Консултирай се, ако желаеш с гастроентеролог, но не се притеснявай.
При някои майки е така. За мен лично това беше по-добрия вариант Simple Smile. До колкото знам повечето майки имат точно обратните проблеми.
Добре е да те прегледат, за да не се окаже някой вирус все пак.

# 6
  • Мнения: 521
благодаря на всички ви за отговорите сега ще пробвам рецептите Hug

Общи условия

Активация на акаунт