Колко време ви отнема...

  • 2 138
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
...да си епилирате краката с епилатор?? На мен май ненормално много. #Crazy Ей сега седнах от 10:10 до 11:20, и то само до над коляното!! ooooh! Търпя и болка и всичко, ама много досадно бе, сто часа да се занимавам!! Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 4 473
Не съм се замисляла  Rolling Eyes, то и зимата епилатор не ползвам за крака, само лятото. Досадно е, вярно, но час е прилично време.
btw, на изкуствена светлина как се епилирате - аз моите не ги виждам, трябва ми слънчева светлина Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
btw, на изкуствена светлина как се епилирате - аз моите не ги виждам, трябва ми слънчева светлина Rolling Eyes

Аз карам наизуст  Grinning - докато си епилирам краката изобщо не гледам в тях (обикновено гледам телевизия Crazy). Накрая преглеждам и където съм пропуснала минавам отново.

# 3
  • Мнения: 2 926
btw, на изкуствена светлина как се епилирате - аз моите не ги виждам, трябва ми слънчева светлина Rolling Eyes

Аз карам наизуст  Grinning - докато си епилирам краката изобщо не гледам в тях (обикновено гледам телевизия Crazy). Накрая преглеждам и където съм пропуснала минавам отново.
И моята схема е такава.

# 4
  • Мнения: 2 229
Аз си мислех, че час е ненормално много. newsm78 Поне ми се струва ужасно много време. Sick За светлината, на лампа...и аз повечето не ги виждам, но ги усещам, като престане да боли значи няма повече за махане. Mr. Green

# 5
  • MUC
  • Мнения: 297
На мен ми отнема около час за двата крака, понякога малко повече. Но моите косъмчета са тънки и светли и трябва да минавам по не знам колко пъти, за да ги хвана всичките.

На електрическа светлина хич и не почвам - трябва ми ярка слънчева светлина, че иначе половината остават.  Tired

# 6
  • Мнения: 483
Оооо, ако си скубя целите крака, триъгълника, ръцете може и 3 - 4 часа да ми отнеме, а може и повече защото прекъсвам за почивки, супер досадно е - наистина  #Cussing out не е чесно ...

# 7
  • Мнения: 483
Една от приятелките ми е "кюсе", как и завиждам само #2gunfire

# 8
  • Мнения: 7 723
Засичала съм- по половин час на крак- отдолу, до горе.
И по 10 минути на ръка   Grinning

# 9
  • Мнения: 7 430
...няколко дни Mr. Green
То от децата тъкмо докато започна и набързо свършвам...ПоследнияТ път една седмица си епилирах само краката ooooh!

# 10
  • Мнения: 5 299
Много е досадно наистина. И на мен ми отнема по ооколо час, час и нещо. Преди сядах на терасата, но новият ми епилатор е с лампичка, и така мога и вечер да действам Party

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз нямам много окосмяване и затова веднъж седмично с бръсначка Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 155
Около половин час  Thinking На дневна светлина, иначе нищо не виждам Crazy
Досадно занимание е Laughing

# 13
  • Мнения: 177
С епилатор епилирам само краката, миШниците и понякога триъгълника. Това ми отнема около 2-3 часа. За краката ми отиват минимум 2 часа.

# 14
  • Мнения: 7 186
Аз съм много бърза, пък нямам и много материал. За 15 мин., максимум половин час си оправям цялото тяло, де що има за скубане. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт