Детско креватче

  • 697
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Обръщам се към всички с голяма молба!
В КСУДС - звено майка и бебе - София, имат спешна нужда от детско креватче.
Ще можеме ли да помогнеме?

# 1
  • Мнения: 1 770
Включвам се, за да потвърдя. Търсят креватче за новородено бебе. Майката все още е в болница поради тежко секцио. До един месец се връща вкъщи в Левски Б.
И да допълня, че това е центъра, където се намират Атанаска, Бранимира и Оксана.

# 2
  • Мнения: 4 195
Ивет Оксана newsm78, правилно ли те разбрах, моля те пусними телефона им на лични, загубила съм го а искам да говоря с тях. Отдавна не са се обаждали, колко мами има сега там. има ли спешна нужда от нещо - близко ми е до офиса, мога даминавам Hug

# 3
  • Мнения: 1 770
Да Криси, правилно си ме разбрала. Не знам точно колко майки са там в момента. Ще ти пусна телефона на лични. Вчера им занесох помощи- кутии с храна - и на трите, които споменах. За други спешни нужди освен креватчето не са ми казвали.

# 4
  • Мнения: 1 770
Бутам темата нагоре.
Търси се детско креватче все още.

# 5
  • Мнения: 4 195
Ивет питай..............Зари, от някаква детска градина искаха да дадат креватче. Peace
Аз имам едно но за сега е запазено за летящата крава Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 6 743
Ивет питай..............Зари, от някаква детска градина искаха да дадат креватче. Peace
Аз имам едно но за сега е запазено за летящата крава Tired
Crossing Arms Naughty Ти ми обеща едно и на мен  Whistling

# 7
  • Мнения: 4 195
Ивет питай..............Зари, от някаква детска градина искаха да дадат креватче. Peace
Аз имам едно но за сега е запазено за летящата крава Tired
Crossing Arms Naughty Ти ми обеща едно и на мен  Whistling
е да де то не е ли за кравата или объркАх никовете newsm78

# 8
  • Мнения: 4 138
момичета, имам бебешка люлка от СОМО. с тьнко матраче, обиколник, балдахин и чаршафчета кьм него. ако свьрши работа ще се радвам.

# 9
  • Мнения: 1 770
До каква възраст може да се ползва?

# 10
  • Мнения: 4 138
ami nie na 6 meseza we4e spim w drugo-towa we4e ni e baja tjasno

Общи условия

Активация на акаунт