ягодова каша?

  • 602
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
мисля да дам ягодовата каша на хумана за след 8м.,но не съм давала този плод под никаква форма до сега.да ли се крие риск от алергия т.е дали да захраня и ако всичко е наред ще се счита ли,че ягодата е въведена и мога спокойно да давам и пюре?

# 1
  • Мнения: 27 524
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.

Да знаеш, че тази каша си е доста гадничка, мисля, че се води с йогурт, много е странна и синът ми, дето всичко яде, категорично я отказа.

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 19:07 от Блонди

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Жасмина пък умира за точно тази каша и на мен ми хареса. Води се ягоди с йогурт. Аз захранвах като с нещо ново, не бях давала ягоди дотогава.

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай спокойно, моя син пък не е ял такава.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.

...

 Peace

# 5
  • Мнения: 240
Точно тази каша , моят син я обожава.Много е хубава и според мен.Можеш спокойно да я дадеш, не е същото като пресен плод, не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 24 467
Относно ягодите като плод съм решила в прясно състояние да ги давам след1,5- 2 години, но кашата на Хумана с ягоди си я давам както си пише на пакета след 8-ия месец. Той си е свикнал с кашите на тази фирма и тази също му хареса. Купихме и пюрета с ягоди и ги прие добре, все пак и в тях плодовете не са натурални пресни, а консервирани.

# 7
  • София
  • Мнения: 676
Може да дадеш тази каша. Предполагам, че и с пюретата не трябва да имате проблем, защото са термично обработени. Обаче положението с пресния ягодов плод е друго.

# 8
  • Мнения: 3 886
Mного я обичаме.Нямала е проблем даже давах и на пюре след 8 мия Peace

# 9
  • Мнения: 832
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.


 Peace

И аз все се чудя дали да я взимам тази каша, незнам дали синът ми ще я хареса.

Общи условия

Активация на акаунт