Специалист УНГ в Пловдив

  • 20 967
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 277
Моля да ми препоръчате специалист УНГ в Пловдив за детенце  Hug

# 1
  • Мнения: 2 090
отиди в 1ва градска болн./до гарата/,там имат отделение УНГ,и от него докторите слизат да преглеждат в дкц-то.На нас ни казаха да се качим направо в отделението!всички лекари са мн добри,със страхотно отношение към пациентите!

# 2
  • Мнения: 388
Доцент Карен Джамбазов страхотен човек,професионалист,много внимателен и коректен лекар.С двете си ръце го препоръчвам Peace Peace Peace!Ето и координатите му-0888562815/032642223!

# 3
  • Мнения: 420
Д-р Иванова 0888640172
От години за всеки проблем ходя при нея и съм изключително доволна.
Последно приемаше в поликлиниката на МВР до Главната, не знам дали в момента е там, но по телефона дава информация кога, къде и как приема.

# 4
  • Мнения: 277
Много ви благодаря!   bouquet

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Д-р Милинич /аз и друг път съм я препоръчвала тук/
Работи в Каспела в един кабинет с доц. Дойков и в 3-то ДКЦ. Работи със здравна каса

# 6
  • Мнения: 260
Познавам и Милинич и Джамбазов. Милинич е една шарлатанка меко казано, но умее да приказва и затова хората я харесват.
Д-р Джамбазов е добър.

Аз обаче бих препоръчала д-р Димитър Пазарджиклиев от УНГ клиниката на пещерско шосе. тел 0888515324. Той е млад и много добър с децата.
Успех!!!

# 7
    д-р Ив. Гюлев и доц. Джамбазов, УМБАЛ "Св. Георги" - Пловдив

# 8
Моля да ми препоръчате специалист УНГ в Пловдив за детенце  Hug

д-р Гюлев и доц. Джамбазов УМБАЛ "Св.Георги" - Пловдив

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Познавам и Милинич и Джамбазов. Милинич е една шарлатанка меко казано, но умее да приказва и затова хората я харесват.
Д-р Джамбазов е добър.

Аз обаче бих препоръчала д-р Димитър Пазарджиклиев от УНГ клиниката на пещерско шосе. тел 0888515324. Той е млад и много добър с децата.
Успех!!!

Кое ти дава повод така грубо да се изказваш за д-р Милинич? Поне се обоснови!

# 10
  • Мнения: 260
Soff,
права си, че по принцип не трябва да се изказвам така грубо, дори и Милинич да е най-лошия лекар на света. Извинявам се.

А защо мисля, че не е добра? Ами от няколко различни познати чух, че поставя интересни диагнози на децата им и след консултация с други УНГ специалисти се оказва, че проблемите съвсем не са каквото им казва и са сериозни.
Спомням си един случай: Момиче се оплаква, че я болят и двете уши. Диагнозата на д-р Милинич: "Много й е дълга косата и опъва кожата, това е причината." Дори на пръв поглед звучи неправдоподобно.  След като отишли в хирургиите на пещерско, на момичето се поставя друга диагноза (която съществува в учебниците по УНГ) и се излекува от проблема.

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....Диагнозата на д-р Милинич: "Много й е дълга косата и опъва кожата, това е причината." ....

 #Crazy Това звучи направо нереално.




Doktor oh, още веднъж Ви моля да се регистрирате, така значително ще облекчим комуникацията с Вас и ще бъдете още по – полезен   bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Все пак мисля, че е по-редно да говорим от личен опит, когато препоръчваме или оплюваме някой лекар. Нали? Аз на такива работи на тоя казал това, на оня друго не вярвам. От няколко години ходим при нея и съм страшно доволно. Близките ми и дечицата им също са нейни пациенти. Със сигурност мога да кажа, че тове е един съвременнен специалист, пътува на лекарски конференции в чужбина и е доста добре запозната с новостите в медицината. Все пак не случайно доц.Дойков и тя работят съвместно. А в клиника Каспела идват пациенти от София за операции и различни интервенции. Не казвам, че е НАЙ има разбира се и други специалисти, но аз препоръчвам от личен опит  Peace , а не от дочути разкази.

# 13
  • Мнения: 4 700
отиди в 1ва градска болн./до гарата/,там имат отделение УНГ,и от него докторите слизат да преглеждат в дкц-то.На нас ни казаха да се качим направо в отделението!всички лекари са мн добри,със страхотно отношение към пациентите!

 Peace

И по специално отиди при тоzи, които е с арменско име маи бе6е. &те раzбере6 zа кои говоря, като види6 как се каzват вси4ките. Все не мога да му zапомня името.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 781
Аз съм доволна от д-р Петров от ВМИ, има и кабинет на бул" Цар Борис ІІІ-Обединител", работи с касата. А на малкия вадихме сливиците при д-р Яхубан от Св. Мина/до гарата/. И двамата са много внимателни лекари и си разбират от работата.
За д-р Милинич и доц. Дойков няма да коментирам, защото имам лоши спомени. Не успяха да ни помогнат. Доцента е с особено високо мнение за своята компетентност, което много ме издразни. А смея да твърдя, че не беше прав.

Общи условия

Активация на акаунт