Секцио и кръвотечението след това

  • 823
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Мами, искам да ви питам колко време имахте кръвотечение след секцио и кога ви дойде цикълът за първи път след това? Моето кръвотечение спря напълно в средата на втората седмица, но 5 дена по-късно започна обилно кръвотечение без болка. Не знам това дали е цикъл....възможно ли е толкова скоро? Случвало ли му се е на някой? Не зная какво друго би могло да бъде и имам ли повод за безпокойство...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Имах кръвотечение след секциото общо 40 дни,и на мен веднъж ми прекъсна за няколко дни.Менструацията ми дойде един месец след като спря кървенето,но това е сравнително рано.Масово мамите нямат менструация по 3-4 месеца.Има значение дали кърмиш-тогава е възмжно да нямаш менструация повечко време.Ако това много те безпокои отиди на гинеколог да види как ти се свива матката. Hug

# 2
  • Мнения: 2 159
Имах кръвотечение след секциото общо 40 дни,и на мен веднъж ми прекъсна за няколко дни.Менструацията ми дойде един месец след като спря кървенето,но това е сравнително рано.Масово мамите нямат менструация по 3-4 месеца.Има значение дали кърмиш-тогава е възмжно да нямаш менструация повечко време.Ако това много те безпокои отиди на гинеколог да види как ти се свива матката. Hug
и при мен беше така, а толкова се надявах като кърмя да ми се забави цикъла, но уви

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мен ме предупредиха изрично, че може да ми спре и пак да започне кръвотечението, да не се стряскам, при секцио се получавало така. И така беше - почти спря и след няколко дни текна пак. Иначе редовната менструация ми дойде към 5 месец.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И при мен ту спираше,ту започваше,но се изчистих за 30 дни.Първият ми цикъл беше на 51я ден след раждането.

# 5
  • Мнения: 435
Ок. Значи е нормално.  Peace Аз реших, че всичко е свършило само за седмица и половина и когато започнах да кървя отново се зачудих какво става.

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И при мен беше така. Спря  за 3-4 дни и после пак наново. Цикълът ми дойде месец и половина след секциото. Вече не кърмех.

Общи условия

Активация на акаунт