За маникюра

  • 7 048
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Как си правите маникюр? Изрязвате ли си кожичките или ги избутвате?

# 1
  • Мнения: 6 155
Избутвам.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 926
Аз ходя при маникюристка, която работи и по двата начина - каквото желае клиента.
Аз лично предпочитам изрязването.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
На някои пръсти избутвам, на някои режа частично, ако има удебелявания.
Зависи къде какво има.

# 4
  • Мнения: 13 512
на мен също ми ги изрязват като отида на маникюр...а в къщи поти ежедневно си ги избутвам...имам си един стик в банята, един на нощното шкафче и колкото пъти ми попадне пред очите- избутвам, но не знам защо като отида на маникюр  ги изрязвам- като че ли става по-добре от избутаните.

# 5
  • Мнения: 5 299
На някои пръсти избутвам, на някои режа частично, ако има удебелявания.
Зависи къде какво има.
И аз така Grinning Предпочитам да ги избутвам, но понякога просто не миинава само с избутване. Избягвам да режа и на клиенти, но има хора, чиито кожички просто няма как да не се изрежат. При всеки човек е различно.

# 6
  • Мнения: 13 512
А като само се избутват, по-бавно ли растат? Аз ходя на две седмици на маникюр, ако не съм ги избутвала редовно в къщи...за толкова време и започват  да ми се цепят или отчекват... и ако не отида да ми ги изпилят, всичките се начупват на третата седмица.

# 7
  • Мнения: 1 813
Само избутвам  Peace

# 8
  • Мнения: 1 216
Изрязването е отживелица, опасно е, а и така кожичките загрубяват при редовно рязане.
Във Варна много салони работят по програмата на Стар Нейлз. Те са заознати с новостите- няма накисване, няма рязане.


# 9
  • Мнения: 13 512
Изрязването е отживелица, опасно е, а и така кожичките загрубяват при редовно рязане.
Във Варна много салони работят по програмата на Стар Нейлз. Те са заознати с новостите- няма накисване, няма рязане.
Е,сега вече много се изложих...уж съм в крак с новостите, а не съм попадала на такава информация. Би ли казала малко повече?

# 10
  • Мнения: 5 622
И в салона, и в къщи ги избутвам, не ми ги режат. МОже би два-три пъти най-много да са ми рязани и то като ходя на ново място. Съответно не съм доволна, щото за да ги режат, трябва да ме питат първо и не повтарям. Ходя си при мойта маниКУРистка, дето си ме знае и само ги избутва  Peace

# 11
  • Мнения: 1 216
Изрязването е отживелица, опасно е, а и така кожичките загрубяват при редовно рязане.
Във Варна много салони работят по програмата на Стар Нейлз. Те са заознати с новостите- няма накисване, няма рязане.
Е,сега вече много се изложих...уж съм в крак с новостите, а не съм попадала на такава информация. Би ли казала малко повече?

Само с гелчета работят и масла. Поне 5 вида ти слагат. Много лесно се избутват кожите. Първият път може и да не останеш съвсем доволна, но с времето стават перфектни ноктите, а и го няма онзи ужас от ножичките.

# 12
  • Мнения: 13 512
И в салона, и в къщи ги избутвам, не ми ги режат. МОже би два-три пъти най-много да са ми рязани и то като ходя на ново място. Съответно не съм доволна, щото за да ги режат, трябва да ме питат първо и не повтарям. Ходя си при мойта маниКУРистка, дето си ме знае и само ги избутва  Peace
моята също съм я виждала да избутва, ама ноктите не  ми изглеждат толкова хбави, както ако са изрязани. от друга страна пък- ужасно бързо растат като се режат, или така ми се струва...
Само с гелчета работят и масла. Поне 5 вида ти слагат. Много лесно се избутват кожите. Първият път може и да не останеш съвсем доволна, но с времето стават перфектни ноктите, а и го няма онзи ужас от ножичките.
Потърсих с Гугъла, но  не открих такива салони. Ти знаеш ли такива във Варна- да взема да опитам....хич не обичам промените ,ама...

# 13
  • Мнения: 2 492
Как си правите маникюр? Изрязвате ли си кожичките или ги избутвате?

Ползвам крем за кожички и ги мажа всеки ден , избутвам си ги .
Кожичките си имат функция , не случайно са там ...

# 14
  • Мнения: 5 299
Монда, има едно масло за здрави нокти на Стар нейлс. Хубаво е да се ползва всеки ден - много подхранва и кожата и ноктите. Непременно си вземи, ако имаш възможност - ще останеш многодоволна, убедена съм.

Наистина, че има много салони, които все още работят по старат процедура - т.е накисването на ръцете. Аз се занимавам с маникюр от 7-8 месеца, и използвам гел за омекотяване. Редно е да се питат хората дали искат да им се изрежат кожичките. Аз лично познавам една жена, която пък не е доволна ако НЕ и изрежат кожичките. Всеки луд с номера си Mr. Green

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 21:53 от Бейб

Общи условия

Активация на акаунт