Отказва АМ

  • 457
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Какво се прави ако детето отказва да яде АМ, което доскоро е обожавало-детето ми е на близо 4 месеца-за кратко бяхме на лечебна хумана, заради разстройство, хапваме и плодово пюре. От 3-4 дни обаче не желае да пие АМ-приема го с голям зор честно казано. Какво да правя??? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 164
При нас имаше такъв кратък момент за 4-5 дни, но после пак започна да си хапва с желание! Ако продължава се консултирай с педито  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Дъщеря ми е на година и десет месеца и все още пие АМ сутрин и вечер, макар, че го е отказвала поне 10 пъти. Имаше си такива периоди когато или изобщо не искаше или пиеше много малко.
Когато беше по-мъничка и нямаше с какво друго да го заменя съм давала докато спи, макар че знам, че не е правилно. След годинката като видех, че й е омръзнало, го спирах за два-три дни и ела да видиш как после сама си го търси Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 284
Аз давам докато спи,защото от два дни не иска мляко като е будна,а е гладна и плаче.На заспало яде Misc Baby Bottle

# 4
  • Мнения: 27 524
Рано е да го отказва. Какво мляко даваш? Може би проблемът е в биберона и дупките.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 644
Наистина е рано да го отказва,за кисело също му е рано Confused
Сина ми го отказа около годинка,после около 1г и 3м отказа да пие и киселото...Сега яде кисело с лъжичка,а АМ добавям към всякакви манджи,кремчета и супички
Ако не харесва млякото,смени го с друго,може и да спреш извесно време другите храни- предлагай самоАМ ...като поогладнее ще го пие
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 1 666
Просто минава през такъв период. Моят син имаше няколко такива. Въоръжаваш се с търпение и чакаш да отмине. Междувременно пробвай да даваш по-малки количества АМ, но по на често или пък да смениш марката на АМ - аз така съм правила. Ще отмине и после пак ще си го иска.

# 7
  • София
  • Мнения: 676
Не зная какво АМ даваш, но може да пробваш с Milumil- то е по-сладичко. Може да се излиже и да пие. Наистина е малка да го отказва.

# 8
  • Мнения: 772
и при нас имаше такъв проблем,но не беше просто период.чаках,чаках но не отмина.смених на милумил и сега си пие 2 пъти на ден по 200мл.
опитай с друго мляко Peace

# 9
  • Мнения: 338
От раждането си пие Фризолак-такова даваха в родилното отделение. Като се прибрахме вкъщи пробвах н НАН, но отказа категорично. Поради боледуване два пъти се наложи да пие лечебна хумана на Милупа, а съм чувала че при подобни ситуации децата започват да отказват предишното си мляко. Ако изпие цялото количество мляко, след това го повръща-сложих го на възглавничка но и това не помага. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт