Предстои ми конизация! Help!

  • 1 149
  • 2
  •   1
Отговори
Надявам се някой ден да се включа тук вече като мама, но сега имам друг проблем и реших да ви помоля за съвет. Назначиха ми конизация! Трябва да я направя спешно до края на месеца! Лекаря при когото ходя е д-р Гунев, работи в Майчин дом, а има и частен кабинет на бул.Славейков. С радост го намерих няколко пъти споменат във вашите бели списъци. И на мен ми вдъхва доверие човека, ама така съм се ошашкала че не знам какво да правя. Плаши ме не толкова самата операция, ами резултата и то най-вече щото не съм раждала още. Някой от вас минавал ли е през този ужас? Съвети  за добри лекари които правят тази операция?Чудя се дали да отида при някой друг лекар да провери диагнозата, ама не знам дали може да ми се направи втори път биопсия една седмица след предишната? Току що ми дадоха името на д-р Славчев като много добър оперативен гинеколог… Sad

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 22:39 от wandura

# 1
мои съвет е да се консултираш с още един специалист,казвам го от опит,а за лекари можеш да намериш в белите списъци,успех и не се стряскай дори и да се налага конизация след нея се забременява  bouquet

# 2
  • Мнения: 158
Доколкото знам един от най-добрите е наистина д-р Божидар Славчев от Майчин дом. Аз съм ходила при него за консултация в частния му кабинет до Южния парк и имаше страшно много чакащи жени, всичките със сериозни проблеми и всичките много доволни от него. В частната си практика обаче той не работи със Здравната каса, доколкото знам. Иначе казват, че е невероятен хирург и прави конизация по някаква нова технология.

По отношение на притесненията ти - не е проблем да забременееш и родиш след конизация, не се притеснявай. Може да се наложи да лежиш по време на бременността или да ти направят серклаж, но много жени минават и без серклаж.

Желая ти всичко да мине благополучно!

Общи условия

Активация на акаунт