Май имаме запек.....

  • 976
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 255
Boo  Praynig , ако прецениш трий или мести темата, но търсих за запека в "Здравословни...." и там повечето са на изкуствено мляко.....
 Blush Значи днес Лори, доста си поплака милото  Tired .
Напъва се, и като тръгне а...о пищи чак  Sick .
Кърмим се, но давам каши и пюрета на Hipp.
Какво ли я е запекло се чудя  Thinking .
Та въпроса ми е какво да и дам та да я отпека.
Вечерта я кърмих и сутринта ще я кърмя, т.е. само кърма ще приеме. На следващото ядене обаче се чудя какво да и дам, за да не я запека пак.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
И ние днес се напъваме безрезултатно Sad Само две дарадонки ей сега вечерта.Утре ще давам крушка на гладно, дано го прокара Praynig Странно - от оризовата каша не се запече, сега от картофено пюре и кисел с круши Shocked Божкееее....А вие какво ядохте?

# 2
  • Мнения: 5 255
Цитат на: belinda
...А вие какво ядохте?


Днес на обяд след кърмата изяде едно бурканче от 125 гр. ябълка и банан на Hipp.
Обаче си мисля, че не е от днес, а е от вчера или....  ooooh!
По принцип яде кашите и пюретата на Hipp, като преобладават ябълките. Установих, че тях най много ги обича.
Днес купих и зеленчукови и месни, ама се чудя да ги забавя....

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Бананът повечето деца ги запича.Сигурно е от това Thinking Или вие отдавна си го хапвате без проблем?

# 4
  • Мнения: 5 255
Цитат на: belinda
Бананът повечето деца ги запича.Сигурно е от това Thinking Или вие отдавна си го хапвате без проблем?


Не, от скоро е .... Хм.... Thinking , ама нали е с ябълка и аз и давам на душичката  Tired

# 5
Дай пюре от круша, сливи, праскови - на нас ни дйстваха!Запичат моркови, банан и ябълки!

# 6
  • Мнения: 5 255
Цитат на: Anonymous
Дай пюре от круша, сливи, праскови - на нас ни дйстваха!Запичат моркови, банан и ябълки!


В момента имам комбинация круша и ябълка - дали става  Thinking

# 7
Мисля, че също имаше разхлабващ ефект! - или поне няма да я запече повече! На бурканчетата на Хип пише за всеки вид дали разхлабва, укрепва/запича/ или регулира изхождането. И не притеснявай - редувай различни видове и постепенно детето само ще се регулира-все пак това е нова храна за него! Grinning

# 8
А, и разбира се от кайсии! newsm26

# 9
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: mam@

В момента имам комбинация круша и ябълка - дали става  Thinking

В този вариант по-скоро има неутрален ефект, а на вас ви трябва нещо разхлабващо-само круши или/и сливи. За кайсии и е малко рано;).

# 10
  • Мнения: 3 146
Цитат на: mam@
Boo  Praynig , ако прецениш трий или мести темата, но търсих за запека в "Здравословни...." и там повечето са на изкуствено мляко.....
 
Даже и запека е разделен на изкуствен и естествен.
Бо, ще ме прощаваш , ама изобщо не си права , че аз ти правя скандалите във форума.Дори и да искам не бих могла сама да се справя с армията фанатички.Една тема бях пуснала по въпроса и тя се казваше "   неприятно впечатление"  .И в нея бях подкрепена от голям брой потребители на форума.Просто тогава казах на глас неща,които се оказа доста хора виждат по същия начин.


И когато казах, че не ми е приятно да виждам кърмещи на обществени места веднага бях сръфана от теб много да не се обаждам т.к. едва ли не само кърмещите могат да отговорят на този въпрос.Обществено място , Бо, означава , че там има и други хора, не е запазен периметър само на кърмачката и нейния Крали Марко.Т.е. мен ме засяга дали на съседната маса кърмят и мога да се изкажа, защото съм част от обществото(макар и некърмеща и втора категория)

# 11
  • Мнения: 3 200
Цитат на: mama kenga

И когато казах, че не ми е приятно да виждам кърмещи на обществени места веднага бях сръфана от теб много да не се обаждам т.к. едва ли не само кърмещите могат да отговорят на този въпрос.Обществено място , Бо, означава , че там има и други хора, не е запазен периметър само на кърмачката и нейния Крали Марко.Т.е. мен ме засяга дали на съседната маса кърмят и мога да се изкажа, защото съм част от обществото(макар и некърмеща и втора категория)


Това не означава, че кърмещите майки трябва да стоят затворени по цял ден, за да кърмят, откъде-накъде!? Close
Всеки сам решава кога, къде, какво Sunglasses

# 12
  • Мнения: 3 200
По темата, ние се запекохме от чая на ХИПП против колики, нищо, че сме само на кърма и дадох от разхлабващия чай на Блевит, определено имаше ефект

# 13
  • Мнения: 6 243
Преди време Додо беше споделила новаторски опит с разхлабването на малкия чрез изпиване на Дуфалак от майката. Ако нищо друго не помогне, пробвай с това.

Моята дъщеря до сега се е запичала само веднъж, и никакви сини сливи и крущи не помогнаха, та накрая трябваше да павя номера с термометъра, колкото и да го мразя, ама пет дена рева горката...

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
mam@, да не би да се е запекла Лори от препаратите, които й даде около нейното неразположение???

 Bulb Банан се дава при разстройство  Bulb

И още нещо - 2 деца имам, нито ден никое от тях не е страдало от запек! Хранени са предимно(да не кажа изцяло) изкуствено!

Общи условия

Активация на акаунт