Шефът на Световната банка има дупки на чорапите!

  • 1 458
  • 27
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 362
Понякога  богатите хора са големи скрънзи  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 229
И за това цяла статия...хмм

# 3
  • Мнения: 14 654
има обувки, които за секунди прокъсват и най-здравия чорап!
може като си ги е обул да са били чисто нови и здрави

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Да, а после четох, че турски производители му предлагали да си купи евтини и качествени турски чорапи...  Joy Горкият, но на какво ли не може да се дължи това....

# 5
  • Мнения: 6 167
и кво? голяма работа.
аз късам по 3 4ифта 4орапи седми4но.
дори и да не ги е скъсал сега , ниЩо 4овеШко не е 4уждо явно и на този важен Шеф.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 244
дори и да не ги е скъсал сега , ниЩо 4овеШко не е 4уждо явно и на този важен Шеф.

Ахъм, именно... Аз сега да ви разправям ли как преди едно изненадващо гости, на което бях поканена (тия хора винаги те карат да се събуваш), трябваше спешно да си купувам чорапи и да се преобувам в една градинка на минус 5 градуса  Joy  Е, моите не бяха скъсани, но бяха светли, а обувките ми пускаха боя.

# 7
  • Мнения: 2 792
   Е и, чудо голямо ?
  Голям сеир, едни скъсани чорапи, могат да бъдат голяма новина и повод за много подигравки, той явно е на ясно до колко те са от значение за него  Wink
 

# 8
  • Мнения: 1 312
   Е и, чудо голямо ?
  Голям сеир, едни скъсани чорапи, могат да бъдат голяма новина и повод за много подигравки, той явно е на ясно до колко те са от значение за него  Wink
 

 JoyАми на мен ми е забавно!Особено факта,че има цяла статия по въпроса Laughing,да не говорим за момента,в който фоторепортерите са залягали да го снимат Laughing

Пък,че си е човещинка не споря.На всеки се е случвало предполагам,аз например съм царица в късането на чорапогащи-2 обувания максимум и е в коша.Сещате се,че и моите "картофки" са лъсвали под бримка Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 244
Бе те тия не се късат така лесно като женските
Но както казах може всичко да е - да не е имало как покрай пътуванията да си купи (или някой да му купи), да не е имал чисти ( Simple Smile ) и най-вероятно не е очаквал да се наложи, да се събуе.... и кво ли още не. Но си минава в клюкарската хроника... естествено.

# 10
  • Мнения: 2 792
JoyАми на мен ми е забавно!Особено факта,че има цяла статия по въпроса Laughing,да не говорим за момента,в който фоторепортерите са залягали да го снимат Laughing

Пък,че си е човещинка не споря.На всеки се е случвало предполагам,аз например съм царица в късането на чорапогащи-2 обувания максимум и е в коша.Сещате се,че и моите "картофки" са лъсвали под бримка Laughing
  Това ми напомня за рекламната кампания на Загорка- Това ли  е най-важното  Grinning.
  Колко ли семейства са в криза след осъзнаването на факта, че шефът на Световната банка има дупки на чорапите  Mr. Green
   

# 11
# 12
  • Мнения: 2 229
Супер, сега мама ще ми казва "няма ти шия чорапите, ето и президента на световната банка ходи със скъсани"... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 877
Не ми пука за чорапите, но Пол Улфовиц не го харесвам заради Ирак, така че бих се нагрочила повече от обичайното.

Самият Улфовиц пък беше сред героите в документалния филм на Майкъл Мур "9/11 по Фаренхайт".

Скандалният режисьор беше открил кадри със зам.-министъра, който облизва джобно гребенче и вчесва с него перчема си, за да изглежда по-добре пред тв камерите, докато отговаря на въпроси в Конгреса.


# 14

Общи условия

Активация на акаунт