Д-р Първанова УНГ

  • 4 718
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, здравейте! Може ли да споделите мнение за въпросната лекарка? Благодаря Ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 531
Здравей. Ако е д-р Първанова от 5 градска б-ца, тя оперира синът ми преди 2г. Мила и любезна е и е добър специалист. Но оперира синът ми с местна упойка,като ме убеди че така било по-добре. Сега когато трябваше да махна третата сливица и на дъщеря ми, избрах Транспортна болница и съм много доволна.

# 2
  • София
  • Мнения: 717
Да, точно тази от 5-та МБАЛ. Благодаря ти за мнението!  bouquet Иначе, съм се насочила и към д-р Едрев от ТБ.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 531
Аз оперирах дъщеря си при д-р Френгов. Много мил , внимателен и точен човек. Говори ясно и конкретно, обяснява на достъпен език. Аз съм много доволна от него.. Вече водя и двете си деца там и не съжалявам. При професора съм ходила веднъж, заедно с Френгов за допълнителна консултация. Усмихнат човек е, но не работи с касата. Чела съм мнения на други майки че е добър специалист. Аз конкретни впечатления от него нямам. Успех ти пожелавам, но все пак препоръчвам Транспортна болница.

# 4
  • София
  • Мнения: 717
Ox, не е сливици. Някакво възпаление на ушите е. МериЧери, дали нямаш тел. на Първанова? Embarassed Sad

# 5
  • Мнения: 5 531
Не нямам го. Аз не съм ходила при нея повече от 2 г.

Общи условия

Активация на акаунт