Има ли майки от Дружба 1 ?

  • 1 011
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
.... търсим копмания за разходки ???

# 1
  • Мнения: 1 072
Биби, големи сладурковци сте!  Grinning
Аз съм от Дружба 1 и в нашия блок май има доста майки. Но те не ползват интернет, повечето.. Аз пък ще се разхождам чак през лятото, но вече не в Дружба.. Дано си намериш компания!

# 2
  • София
  • Мнения: 215
Аз съм в Дружба 1 и  търся компания за разходки.
Приятно ще ми е да се запознаем.Живеем в 25 блок.

# 3
Здравейте, иаз съм от Дружба1. Живеем близо до езерото. Много ще ми е приятно да се запознаем, защото за сега се разхождаме самички или с тати, когато има време. А да ви питам- вие тези дни извеждате ли бебоците?

# 4
  • Мнения: 523
Simple Smile
i az sym v druvba 1, bl 61:) blizko do ezeroto:)
obache sym bydeshta mama, rajdam do 1, 2 sedmici rajdam, taka che jivot i zdrave sym tvyrdo ZA razhodkite, shtom stane vyzmojno da se razhojdame, demek kato se pooravi vremeto:) i za kafence sym navita i birichka haha, okolo gjola ima 2, 3 kafeta:)
tqbva da se syberem:)

# 5
  • София
  • Мнения: 1 110
Здравейте! Аз съм в Дружба 1, точно до Европа-та. Само дето ще трябва да ме изчакате малко, края на лятото, например!  #Silly
Биби, много се зарадвах, като видях двете сладурчета. Живот и здраве и аз ще съм с две. Ще се радвам да получа някакви съвети по-нататък, че още отсега се чудя как ще се оправям.
 Все пак - "Не питай старило, питай патило!"   twin_neutral

# 6
  • Мнения: 955
Здравейте мами и аз съм от Дружба1, зад Техномаркет. Аз съм настояща и бъдеща мама. Това, което е хубавото на нашия квартал е, че има къде да ги разхождаме и въздуха е сравнително чист. Тези сладките близнета момче и момиче ли са? Много са сладки!

# 7
  • Мнения: 3
Здравейте,аз също съм от Дружба1.Живея зад Техномаркета,но ще раждам до 1-2 седмици,така че ще ми бъде приятно да се запознаем.Е-мейла ми е:emilqn@mail.bg.  Simple Smile :

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
Аз съм точно до Европа - като се оправи времето, ще се чуем да дъъъъълги разходки.
Ивета 2 момичета са моите  Laughing

# 9
  • Мнения: 414
Ние сме в 65-ти блок. Ходим, като е топло, на езерото.
Това сме ние, ако ни разпознаете, свиркайте Simple Smile)) Скоро ще бъдем с още едно бебе.

Общи условия

Активация на акаунт