kapki za koliki

  • 5 248
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
iskam da popitam ima li mami davali za kolikite infakol ili lefaks.Mislq 4e dvete lekarstva sa edno i sa6to prosto 1to e v angliq a vtoroto e naimenovanieto mu v germaniq.Ako ima kakva dozirovka davahte i imaha li efekt.
blagodarq

# 1
  • София
  • Мнения: 7 173
Магдалена бая ревеше в началото от колики, така че намерих познати и ни донесоха инфакол - честно казано имаше ефект, макар и не чак магически. Интересното е че преди това давахме еспумизан и саб симплекс, те не помогнаха, а основната им  съставка е симетикон, както на инфакол и лефакс. Нямам идея защо едни помагат, други не. Една позната каза че имало значение и от добавките.
Иначе давах според предписанието в листовката.

# 2
  • Мнения: 1 157
Аз давах капки еспумизан но не ни помагаха и почнахме чайче от копър със него имаше ефект

# 3
  • Мнения: 539
Какво ли не давах - от Англия ми донесоха Инфакол - нищо, от Америка - Майликон - пак нищо. Да, състава им е един и същ (както на еспумизана и саб-а). Най  бях доволна от еспумизана - той е и най-силен.

# 4
  • Мнения: 227
На нас ни помагаше чайчето на хипи за колики.

# 5
  • Мнения: 230
nie v momenta sme na espumizan i na 4aq na hip ot 4 dena nqkade e nqma efekt spored men dori ve4e zabelqzvam 4e 4aq koito i go davam sled mlqkoto pove4eto go izpluva i se nadqvam infakola da pomogne Praynig

# 6
  • Мнения: 94
Еспумизана ни спаси, преди него просто не искам да си спомням!!!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз давах Лефакс, не знам дали от тези капки или просто ние имахме късмет, но беба имаше много малко колики. А иначе давах както е указано в листовката.

# 8
  • Мнения: 226
Бях се заредила с няколко флакона Инфакол и определено имаха ефект. В началото, когато имаше по-силни колики и ги давах преди всяко хранене, но с течение на времето намалихме приема веднъж дневно, само сутрин, защото тогава имаше колики.

# 9
  • Мнения: 3 089
уви, лашкане му е майката. поне при петра нищо не даде ефект. просто имахме определни часове в денонощието, в които един от двама ни - мъжът ми или аз за около час и половина-два, лашкахме бебето с ръка, поставена на коремчето. това се случваше 3-4 п./денонощие, 2 от които се падаха през нощта  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 465
Аз съм много доволна от Сабсинплекс  Peace

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ако трябва да сме искрени всички чайове и капки са за успокение на майката. Това е нещо, което се израства, всички бебчета минават през това, кои в по-силен вариант, кои в по-слаб, но е неизбежно. Същото е и при зъбките.
Аз лично давах Саб симплекс и чай от копър. При нас колики почти нямаше, за това и даването на капки беше излишно, но аз да се застраховам един вид, в резултат на което бебка се запече.

# 12
  • Мнения: 154
  Давахме лефакс,който я успокояваше ама за кратко. Tired Колики си имахме доскоро  Hug със или без лефакс

# 13
  • Мнения: 157
Давах чай от семената на копър и съм доволна.

# 14
  • Мнения: 316
Магдалена бая ревеше в началото от колики, така че намерих познати и ни донесоха инфакол - честно казано имаше ефект, макар и не чак магически. Интересното е че преди това давахме еспумизан и саб симплекс, те не помогнаха, а основната им  съставка е симетикон, както на инфакол и лефакс. Нямам идея защо едни помагат, други не. Една позната каза че имало значение и от добавките.
Иначе давах според предписанието в листовката.
Права е познатата ти. Знам от педиатър, че помощните съставки на Инфакола са по-добри и щадящи стомахчето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт