излезна й гнойна пъпка на гърдичката.какво да правя?

  • 820
  • 3
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
преди седмица забелязах на лявото зърно малка пъпка.за няколко дни стана гнойна и се поду.отидох при личната и тя ми каза да я мажа с ехтиол.обаче след като почнах да мажа за два дена пъпката стана огромна.отидох на лекар и ни пратиха при хирург да я цепнат.лекарят реши да изчака ме и я намаза с йода сеп,с уговорката ако до два дена не се пукне тогава ще я цепим.след още два дена отидох на трети лекар който я намаза със същото лекарство и ни каза да изчакаме още малко.пъпката не се е спукала,но започна да спада.кики не показва признаци да я боли.не ми се иска да я мажа с бабешки илачи точно на гърдичката,но ме е стах да не стане инфекция.ако някой  е имал този проблем или има някаква информация нека да пише.

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
От толкова много доктори нито един ли не ти каза как да процедираш нататък? Или ти не им повярва? Според мен, не я изстисквай в никакъв случай. Щом е почнала да спада значи йодасептът дава ефект- мажи я, докато изчезне. Ако не си съгласна, пак се обърни към лекар. Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ние едва ли ще знаем повече от докторите Sunglasses Слушай лекарите и не изстисквай. Успех!

# 3
  • Мнения: 47 902
и а зне съм лекар,но си мисля че не трябва да я стискаш,а да мажеш и щом спада и детето няма дискомфорт,температура и др признаци че инфекцията се развива,продължи да мажеш
но и непременно отиди отново на лекар да погледне,дори само за да потвърди че оздравява! Peace

Общи условия

Активация на акаунт