Положителен ли е този тест?

  • 4 765
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
Момичета, помагайте,

прилича ли на положителен този тест, правен е на 22 ден след О. Преди два дни теста изглеждаше по същия начин. Досега съм чувала за изпарителна линия но никога не съм виждала как изглежда и се чудя.
Тестовете са престо, използвам ги за пръв път и въпросът ми е конкретно за тях: ако резултата е негативен получават ли се други контури освен контролната линия?

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 15:04 от Symphony

# 1
  • Мнения: 1 209
Здрасти,
По принцип има случаи, в които се появява втора линийка след 10-15 мин. след правенето на теста, в брошурките пише, че този резултат е негативен.

Оправи линка към снимката за да видим теста, защото ми отваря заглавната страница...

Стискам палци...

# 2
  • Мнения: 820
Снимката ти не се вижда, както са ти писали се отваря главната страница. Теста в рамките на посоченото време ли го отчете? Можеш да погледнеш един мой тест със слаба черта отчетена на 3тата минута и след 2 дни ми дойде М.

Понякога се случва да има бременост, но поради една или друга причина да не се задържи. Щом си имаш и закъснение стискам палци да е бременност и всичко да е наред. Ако пък си толкова нетърпелива по-добре си пусни един кръвен тест.  bouquet

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 14:46 от Didka_M

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И на мен не ми се отваря снимката, но 22 дни с такава температура си е  показателно Praynig
По въпроса - осем месеца се побърках от тестове и нито веднъж не съм я видяла тази изпарителна линия - при мен си е все една тлъста черта и ако ще и 5 дни да седи тестът, дори намек за втора няма Rolling Eyes Стискам палци всичко да е наред Peace

# 4
  • Мнения: 405
и аз веднъж имах такава чертичка, после ми дойде, а сега си направих на 12 ден от ову-то и имаше пак същата супер бледа , почти невидима чертичка. /този път не ми дойде/[   т.е. май не ти остава друго освен да изчакаш мъничко, или както каза Didka_M за най-нетърпеливите - кръвен тест   newsm10/color]  Стискам ти  палци да е каквото искаш!!   newsm53

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Днес си купих от най-ефтиния тест,а именно Уни марк.
Ето резултата,преценете какъв е:


Чакам предположения Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 451
Илонита, теста ти е положителен според мен? Така ли е? Честито! Hug

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Без съмнения-ПОЛОЖИТЕЛЕН.Успех

# 8
  • Мнения: 195
Илонита,
очевидно положителен е.
А моят го направих видим, моля да го коментирате.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALBUM_ID=6368

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 15:28 от Symphony

# 9
  • Мнения: 957
Лоши са ти снимките, не са на фокус. Аз имах такава втора чертичка в началото на бременността ( още преди да ми закъснее), която в началото се появяваше 10 /15 минути след като направя теста. Колко тестове направих само по това времеее... И аз бях пуснала тема във форума по този повод.
Постепенно чертичката стана все по видима и започна да се появява във времето на реакция на теста. От тогава насам съм  бременна  Laughing
Пожелавам ти и при теб да стане така!

# 10
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Symphony,незнам колко струва твоя тест,но аз винаги съм ползвала ,незнам как се казваха,но струваха 2,40лв и никога не са ме подвеждали.Мен ако питаш иди си вземи обикновен тест и ако ти излезе втора чертичка,макар и бледа,смятай го за положителен.
За този,който си използвала щом има противоречиви мнения значи ...........трябва да си купиш друг.

# 11
  • Мнения: 750
Symphony , бременна си!
Моят беше такъв също още преди закъснението- на 7я  ден след акта.

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Symphony,за мен също ти е положителен теста.
Моят тест е положителен да,а и при 7 дневно закъснение...... Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 555
Положителен е тестът! smile3501

Честито! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 14
  • Мнения: 195
Благодаря за окуражителните думи.
Утре ще направя друга марка тест.
Все още не ми се вярва докато не го каже док.
Стискайте ми палци.

Общи условия

Активация на акаунт