Ще се справим ли и този път? Нуждая се от подкрепата ви отново!

  • 515
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Здравейте мамчета! Яд ме е на себе си че се повтарям. Отново ми намаля кърмата Въобразих си една глупост и ето ни в старото положение. /Защо всяко притеснение ми се отразява на кърмата, дори и да не е за бебето/ Бебчо Коки на 04,02 стана на 1 месец и вече тежеше 3,230 кг /на 15,01 беше 2,570 кг/. Спрях да го тегля всеки ден и всичко беше добре - до вчера. Отново имам усещатено че не му стига кърмата - яде на 1,5 до 2,5 часа а понякога пак търси , но като нямам кърма не суче активно и не може да я предизвика - затова си мисля че не му стига Снощи си мислех да му дам АМ с лъжичка но слава Богу мъжи ми ме подкрепи да го храня по- често но още да не му давам АМ, защото и той както и аз много искаме само да го кърмя. В момента спи след като яде в 12 и в 13,30 ч. и чакам да се събуди за да яде пак.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Погледни в Кърмене и захранване на бебетата.Там момичетата ще ти дадат най-добрите съвети Grinning

# 2
  • Мнения: 2 159
Най-добре е да питаш в кърмаческия форум, ще ти помогнат, аз съм им много благодарна за съветите Hug
Иначе слагай бебето по-често, винаги когато иска, пий лактогенен чай(българския има повече ефект от хип), яж жито, овесени ядки, орехи и се наспивай. Най-важното е да си спокойна.
Предполагам, че майчетата с повече опит ще ти напишат още съвети.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
Подкрепям горните мнения. И моят ядеше по едно време като че ли непрекъснато, ама отмина... Вероятно е криза на растежа. Прочети в кърмаческия и не го тегли всеки ден Peace

# 4
  • Мнения: 851
Спокойно, спокойно и пак спокойно!Не ти намалява кърмата! Flutter Вероятно е криза на растежа или поне симптомите са точно тия. Както съм писала не веднъж и аз така съм си изкарвала акъла с мойта щерка. Даже затова имам един Фризолак у нас Laughing дето се чудя какво да го правя. Тия деца ги прихваща желанието да порастнат рязко и затова ти се лепват за циците като невидели. Не че ти нямаш кърма,а просто на тях вече им е нужна повече от досегашното /което е много различно от това да кажеш, че ти намалява.../. Затова искат да сучат безкрайно и така на принципа колкото повече суче, толкова повече кърма има, след няколко дена те са постигнали своето и се успокояват. Ти пак имаш точно толкова кърма колкото им трябва и си спокойна. Не давай АМ а си вземи малко почивка от всичко и се отдай на едно постоянно кърмене /ако трябва слагай бебо и на двете гърди/. Това е гаден и труден период, но ще свърши до 3-4 дни повярвай ми!За да се успокоиш напълно влез във форума кърмене и захранване на бебетата и прочети във библиотеката за кризичките в растежа Flutter. И ако искаш да кърмиш дълго не се отчайвай толкова бързо - предстоят ти още няколко такива периода Laughing Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 2 952
то всъщност какво е питането....вие  знаете какво искате с мъжа ти и това правите .... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт