Сънища превърнали се в реалност

  • 1 246
  • 14
  •   1
Отговори
Не вярвах че сънищата могат да се превърнат в реалност и то почти едно към едно
Ето кое ме накара да пусна темата
Преди два дена сънувах че разговарям  с хора които не съм се ни чувала ни виждала от непомня коя година .Те живеят в чужбина  и много рядко си идват ,а сме и от различни градове 
Днес така се стекоха обстоятелствата че сънят се превърна в реалност. Това ни донесе толкова приятни емоции.Ех , всички хубави сънища да можеха да стават реални.

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и аз сънувах нощес едни скъпи за мен хора от чужбина, но за съжаление, сънят ми няма да се сбъдне.
пак за съжаление преди няколо месеца сънувах, че дъщеря ми е в болница и на другия ден се озовахме там с нея... Cry

# 2
  • Мнения: 5 622
О, да...имала съм подобни сънища.... Когато е за нещо добро или приятно е много хубаво..ЗА съжаление не можем да разчитаме, че винаги и само такива сънища ще се сбъдват....  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 382
На мен ми се е случвало два пъти,сънищата които имам да се случат наяве.За съжаление и двата пъти бяха неприятни  Sad

# 4
  • Мнения: 2 013
Поне два пъти ми се е случвало да сънувам неща, които същия ден ми се случват почти идентично. И не бяха особено приятни.

# 5
  • Мнения: 183
И на мен ми се е случвало -точно три пъти -едно към едно. Беше доста страшно.

# 6
  • Мнения: 3 248
Случва ми се редовно - отвратително е. По-често сънувам неща за хора от обкъжението ми. Не винаги ги споделям, защото не искам да си въобразяват и да се самонавиват.
Най-тежко е като сънуваш, че близък ще умре след еди си колко си време ... и се случва.
Естествено както лоши, така и добри сънища имам, тоест с добро предсказнание.

Някои хора, непрекъснато ми напомнят да не забравя да пусна фиш, ако сънувам 5-6 числа. Но, случи ли се - не бих го направила. Naughty

Общо взето тези сънища ми носят повече негативи, отколкото позитиви, колкото и странно да звучи. Rolling Eyes

# 7
Все още съм под влияние на силните емоции,но тази случка не ми излиза главата
За страшни и неприятни сънища сякаш почти винаги се сбъдват
Защо ли не етака и с положителните
Мислите ли че има връзка със самите нас. По принцип хората щом се събудят от ужас колкото и да не вярват все пак остава чувството че нещо лошо ги чака
Когато се събудих нея сутрин първата ми мисъл беше как искам да се сбъдне Но веднага си казах как ли пък не
Дали не трябва по-силно   и    позитивно да вярваме колкото и невероятно да ни се струва

# 8
  • Мнения: 2 631
Постоянно!

# 9
  • Мнения: 595
Много често.
Последно чух на сън някаква мелодия-много ми се наби в главата.Като се събудих я записах на йоничката на дъщеря ми.На следващия ден гледах филм със същата мелодия.

# 10
  • Мнения: 2 952
Вие  сте пророци , бе! Shocked

# 11
# 12
  • Мнения: 2 759
         Изключително рядко. Веднъж имах среща с приятелка следващата събота. В понеделник през нощта обаче сънувах, че идва у нас и ми обяснява как няма да можем да се видим тогава, нещо изникнало. Няколко часа след като се събудих ситуацията се превърна в реалност 1:1.
         Иначе ако съм сънувала еротичен сън и после гледам да ми се сбъдне, това брои ли се Twisted Evil?

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 207
никога не помня какво сънувам дали е за добро или за зло незнам завиждам ви за хубавите сънища

# 14
  • Мнения: 250
Аз сънувам един прекрасен сън постоянно, ама не ми се сбъдва за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт